Pichanie v hlave

jancaa

Podla mna na magneticku rezonanciu ani neposielaju hocikoho. To uz musi clovek asi az umierat, aby ti tvoj doktor dal sprievodny list na nieco take.

ruth210

na MRI ta hlavne hned ani nevezmu, vacsinou sa caka aj niekolko mesiacov, takze toto asi nebude riesenie, ake ocakavas, kedze potrebujes pomoct ovela skor a aby sa ti teda aj ulavilo nejakym sposobom.

maca342

Tak bolesti hlavy su rozne a tych miest je ozaj vela, ktore mozu na hlave boliet a vsade to boli inak. Prijemne to ale rozhodne nie je :D Mna by skor zaujimalo ako sa to da riesit vobec? Ci ist rovno na magneticku?

ruth210

chronicky a opakovany zapal dutin je najcastejsie nasledkom bakterialnej infekcie aj zubneho povodu a takisto ho mozu sposobit aj kvasinky a plesne. moznosti je viacero a niekedy trva ozaj dlho, kym sa pride na to, co to vlastne sposobilo.

Mimma

Tanickam, presne, tiez som to mala. Oblast okolo oci a takisto od lic vyssie. Mna aj spanky boleli dost a potom som uz ani nevedela rozoznat, ze co ma vlastne boli :D Teraz sa sice smejem, ale predtym mi nebolo veru vsetko jedno :D

tanickam14

Ked bolia dutiny, to sa ako prejavuje? Alebo teda kde presne to zvykne boliet, ked sa jedna o dutiny? Licne kosti a tak celkovo okolo oci ma pobolieva, moze to byt to?

tanickam14

Barciii ano presne, moze byt, ze zo zuba uz potom nasledne boli ozaj vsetko. Tiez som si myslela, ze je to aj moj pripad, ale zub som si dala do poriadku a tie bolesti nepresli.

Mimma

No a presne takto posobi aj Revitanerv Strong. Ten je dostupnejsi aj co sa lekarni tyka a cenovo vychadza taktiez lepsie.