Pichanie v hlave

Stupjakova.L

a ako viem napriklad, ze to nie je akutne? viem tu bolest nejako rozlisit?ze kedy treba ist k lekarovi a kedy je to este "v pohode"?

malekana

A co vtedy robis? Aj to riesis dako? Netrapi ta to? Nebojis sa, ze je to nieco vazne alebo tak? Ci to len ja mam automaticky taketo pochmurne myslienky? :-D

sklaninka

tak akoze aj mne sa deje kadeco v hlave, picha ma, bolieva ma, rozne stavy mavam, ale nikomu to nevesiam na nos, nebezim hned na pohotovost a nevolam zachranku.

malekana

No len potom zase su tu aj hypochondri, ktori si len myslia, ze im nieco je a pritom to velakrat nemusi vobec nic znamenat. :D

alicka34

ono podla mna su uz niektori taki machri, ze si vedia sami urcit pricinu tej bolesti hlavy. lebo tych bolesti je fakt vela a kazda znaci nieco ine. vpredu, vzadu, na temene, na boku, no proste je ich vela.

vricka86

no moze ta v hlave sem tam pichnut, to sa este asi vydrzat celkom da, ale ak by sa to malo diat pravidelne a v nejakych castych intervaloch, tak to asi ignorovat nebudes.

malekana

Lenze pichanie v hlave a bolesti hlavy je asi trosicku rozdiel, ono to vela ludi napriklad ani nedokaze rozoznat podla mna.

mimwi

Môžeš to brať dlhodobo a vôbec s tým nemusíš prestať, nakoľko je to v podstate výživový doplnok, obsahuje vitamín B a napríklad aj ginkgo. Za mňa fajn vec.

luubinka

bolesti hlavy moze sposobovat fakt nespocetne mnozstvo veci, tu su priklady: zla strava, pitny rezim, nedostatok spanku, pocasie, stres, hormony, nadmerne pitie alkoholu, nejake virusove ochorenie, migrena a dokonca aj zle drzanie tela, ci hrbenie, to by clovek normalne ani nepovedal.