Pichanie v hlave

kotros

matusa_buky a co sa ti deje? kazdeho raz za cas boli hlava, aj teraz som v praci a boli ma. ale to bude pravdepodobne tou zmenou pocasia, inak to nevidim.

mistrik58

matusa, ano, mozem potvrdit. niekedy staci telu ozaj malo a dopomozes mu viac ako keby si mal chodit po doktoroch a pchat do seba lieky.

matusa_buky

Zuzimulka, co sa tyka toho pichania v hlave, konkretne na toto ti pomohol? Uz to vobec nemavas? Lebo mne sa to momentalne deje.

zuzimulka

jabba, vies co, ono sa to dost rozni, uz som si teda viackrat vsimla, ze niekedy je to lacnejsie tam, inokedy zase inde. ale vacsinou pozeram takto v internetovych lekarnach, najviac sa mi to oplatilo doteraz. zalezi ako ti to vyhovuje, ak sa ti nechce cakat na to, kym ti to poslu, tak zajdi normalne do fyzickej kamennej lekarne a som si ista, ze ho najdes. v takych lepsich ho istotne nebudes mat problem najst:)

jabba

To je super, že si našla niečo, čo ti pomáha. Aj vieš odporučiť, že kde ho najlepšie kúpiť? Najvýhodnejšie cenovo myslím.

zuzimulka

to mas dobre, lebo niekomu to vie fakt este dlho po chorobe pretrvavat, ani mna to uz nebavilo. ale vies co, odporucili mi na to Revitanerv a aj ked sa vyliecim z nejakej choroby, tak uz sa mi nestava, ze by som to mala, co je podla mna super. vobec mi to teda nechyba.

jabba

Hmartinia, to fakt takto mávaš? Mne našťastie s chorobou zakaždým odídu aj všetky ďalšie chorobné príznaky, tak som rada.

hmartinia

Ja to pichanie v hlave mavam inak uplne pravidelne. Zakazdym sa to objavi, ked prekonam nejaku chorobu, chripku trebars alebo niekedy uplne staci aj bezne prechladnutie. Taketo bolesti ani neriesim, to mi pride take normalne a hlavne to ma pricinu.

lalinka12

každá jedna choroba, ktorú odignoruješ a poriadne nepreliečiš ti vie v tele narobiť riadnu šarapatu. moja mamina už roky takú teplotu vôbec nerieši, dá si dačo od teploty a ide kľudne tak aj do práce. ja sa len za hlavu chytám.