Pichanie v hlave

jabba

To je super, že si našla niečo, čo ti pomáha. Aj vieš odporučiť, že kde ho najlepšie kúpiť? Najvýhodnejšie cenovo myslím.

zuzimulka

to mas dobre, lebo niekomu to vie fakt este dlho po chorobe pretrvavat, ani mna to uz nebavilo. ale vies co, odporucili mi na to Revitanerv a aj ked sa vyliecim z nejakej choroby, tak uz sa mi nestava, ze by som to mala, co je podla mna super. vobec mi to teda nechyba.

jabba

Hmartinia, to fakt takto mávaš? Mne našťastie s chorobou zakaždým odídu aj všetky ďalšie chorobné príznaky, tak som rada.

hmartinia

Ja to pichanie v hlave mavam inak uplne pravidelne. Zakazdym sa to objavi, ked prekonam nejaku chorobu, chripku trebars alebo niekedy uplne staci aj bezne prechladnutie. Taketo bolesti ani neriesim, to mi pride take normalne a hlavne to ma pricinu.

lalinka12

každá jedna choroba, ktorú odignoruješ a poriadne nepreliečiš ti vie v tele narobiť riadnu šarapatu. moja mamina už roky takú teplotu vôbec nerieši, dá si dačo od teploty a ide kľudne tak aj do práce. ja sa len za hlavu chytám.

jancaa

Tak ale asi to nie je velmi dobre si na take nieco zvykat. Podla mna sa hovori, ze na dobre sa lahko zvyka, toto mi az take dobre teda nepride :) Skor by sa mal clovek, ktoreho sa to tyka snazit ten problem nejakym sposobom odstranit a nie ho ignorovat. Pretoze nevies, ci ti to neskor nesposobi este vacsie problemy.

hmartinia

Ja akoze "obdivujem" ludi, ktori tymto trpia roky a neodhodlaju sa s tymto nic robit. To uz sa proste bolest stava v takom pripade kazdennou sucastou zivota, clovek si vie aj na toto zvyknut.

ruth210

no ved to sa ani neda takto tam ist na vlastnu past, ze ty si zmyslis, ze chces ist na takyto typ vysetrenia. a dalsia vec, nikde ani nie je napisane, ze ti zrovna toto treba urobit, ani pri tomto nie je zarucene, ze ti zistia, co ti vlastne je.

katarina22

Tam sa ja popravde ani nechystám a ani mi nenapadlo niečo takéto riešiť, pokiaľ by ma tam sám lekár neposlal.