Pichanie v hlave

vveronicka

sihkira, suhlasim, kava nepomaha absolutne k nicomu, ja ju teda pijem kvoli jej chuti, nie preto, ze by ma udrziavala "pri zivote" :D ale uvazujem, ze sa jej vzdam uplne. predtym som mala pocit, ze mi pomaha pri bolesti hlavy, ale velmi rychlo som vysla z omylu :D

Lemona

Zuby veru vedia narobit sarapatu. Myslim ze to moze byt aj z toho, ak je zub zapaleny, pokazeny, popripade odumrety koren - no nie je to urcite sranda pre zdravie, hlavne ak by vznikol az zapal okostnice. Treba urcite zajst k zubarovi a ak to neustupi mozu to byt caste migreny ci slaby pitny rezim.

sihkira

tak kava nie je vobec problem, ked to s nou neprehanas. ale ta ti proste bolesti hlavy nevyriesi ani keby si neviem ako chcela, to je len ciste placebo, nic ine. mas to jednoducho len v hlave. ked si myslis, ze ti napriklad pomaha v tom zostat culy a nezaspat, tak je to len v tvojej hlave, kava tak skutocne nefunguje.

kiabka

To vela ludi ma takto bolesti hlavy, ked sa zmeni pocasie, som vdacna, ze mna sa toto absolutne netyka :D Ako sa poznam, tak by som sa stale len tabletkami dopovala.

kotros

matusa_buky a co sa ti deje? kazdeho raz za cas boli hlava, aj teraz som v praci a boli ma. ale to bude pravdepodobne tou zmenou pocasia, inak to nevidim.

mistrik58

matusa, ano, mozem potvrdit. niekedy staci telu ozaj malo a dopomozes mu viac ako keby si mal chodit po doktoroch a pchat do seba lieky.

matusa_buky

Zuzimulka, co sa tyka toho pichania v hlave, konkretne na toto ti pomohol? Uz to vobec nemavas? Lebo mne sa to momentalne deje.

zuzimulka

jabba, vies co, ono sa to dost rozni, uz som si teda viackrat vsimla, ze niekedy je to lacnejsie tam, inokedy zase inde. ale vacsinou pozeram takto v internetovych lekarnach, najviac sa mi to oplatilo doteraz. zalezi ako ti to vyhovuje, ak sa ti nechce cakat na to, kym ti to poslu, tak zajdi normalne do fyzickej kamennej lekarne a som si ista, ze ho najdes. v takych lepsich ho istotne nebudes mat problem najst:)