Mám 28 rokov a som bez partnera

Príspevok v téme: Mám 28 rokov a som bez partnera
Natalia 911

Ahojte. Neviem kde robím chybu som pekná, viem variť, piecť, som šikovná, nie som lenivá. Mám rada turistiku, knihy, hudbu... Dá sa so mnou o všetkom porozprávať. Síce nemám úplne modelkovskú postavu, ale nie som ani tučná. Neviem kde robím chybu, ale neviem si nájsť chlapa. Mám 28 rokov a už prestávam verim na lásku a nebudem mať vlastnú rodinu. Nedávno som oslovila jedného chlapa a skončilo to odmietnutim a najradšej by som na to zabudla.

Natalia 911

Ďakujem za povzbudenie, síce som už na lásku zanevrela a ak by ma aj niekto pozval von skôr by som povedala nie než áno.

dudinka57

nemyslim si, ze niekde robis chybu, jednoducho si len zatial este nenatrafila na toho spravneho, ktory by ta spravil stastnou. ale to pride, neboj. nesmies mysliet negativne.

malik

niektorym ludom to nejde tak lahko si niekoho najst. chce to cas pokial sa objavi fakt niekto, kto by za to vsetko stal, takze hlavu hore. ja som presvedceny, ze pride

kajomija

si predsa este mlada, mas pred sebou kopu casu :) uzivaj si, kym sa da :) ved ono to raz pride, ked to budes najmenej cakat, neboj. na kazdeho tu niekto caka.

Libertz

Erikakika: mozem sa opytat s jakymi typmi chalanov mas docinenia ked tieto veci pises? Akoze tiez mam niekedy take myslienky, popravde je to aj celkom logicke. Cim si myslis ze je to v tvojom pripade? Kde si sa skusala zoznamovat

erikakika

Ahoj. Som od Teba trošku mladšia mám 26 rokov, ale veľmi dobre viem o čom rozprávaš. Tiež som sama a pravdu povediac ešte nikdy som také to priateľstvo nezažila. Tiež ma to trošku trápi, ale už som sa s tým zmierila. Pochopila som , že asi nie každému je súdené tvoriť s niekým pár. Držím Ti palce aby sa to v Tvojom živote zmenila a aby sa ti podarilo nájsť tú pravú lásku.

Libertz

Ja mam 27, zachvilu 28 a som natom podobne, hlavne po poslednej skusenosti co bola taka kategoria sama o sebe. Odkial si? Ked chces daj email alebo dam ja a mozeme sa o tom porozpravat.

DoktorExitus

Určite by som nevešal hlavu. Si ešte mladá takže aj chlapa aj rodinu ešte stíhaš. Mimo tému raz mi jedna Natália zlomila srdce ?