Prvá pomoc pre spálenú pokožku

Elizabet22

Presne tak :D To uz velakrat akoby aj ocakavas, musis jednoducho take veci predvidat a byt pripraveny pri detoch na vsetko. Ci sme vonku, ci doma. Na preliezkach vymyslaju ako besne, udiat sa moze fakt cokolvek.

kajka294

vsetko sa da stihat, ked sa chce. niektore zeny maju aj 4 deti, dokonca aj viac a da sa to. ono hlavne, ked su deti ticho, tak vies, ze sa deje nieco nedobre :D

majusaa

ale tak to niekedy ozaj neovplyvnis. velakrat si aj tie mamicky davaju kadeco za vinu, ale to sa jednoducho neda uplne stale ich mat na ociach, mama musi aj varit, starat sa o domacnost a veci podobne, ono sa toto nase poslanie neskutocne podcenuje:)

Jarunka12

No veď práve, to už ale podľa mňa v takom veku, keď dieťa začína chodiť, to už treba mega zbystriť pozornosť, lebo sa fakt kadečo môže prihodiť. Stačí chvíľka nepozornosti.

Elizabet22

To je fakt, lenze to uz aj tych urazov v tomto veku prichadza ovela viac a castejsie :D Vies ako, deti zacinaju mat viac konickov, aktivit, prichadza bicykel do hry, rozne ine sporty, cize tam uz je to rozhodne uplne o inom ako ked dieta nerobi nic :D

maca342

Tak 7 rokov je dost, to uz je uplne o inom, ako s malickymi detickami. to uz s nimi mozes velakrat jednat ako s dospelym clovekom, uz ani ta pokozka nie je zas taka citliva na rozne pripravky.

alexaja

jasne, ved to sa da chapat. pre tie nase decka chceme samozrejme len to najlepsie:) ale tymto mu rozhodne neuskodis, to sa neboj. nic skodlive to ani neobsahuje.

majusaa

nie, dcerka bude mat 7 rokov cochvila, tak preto sa pytam. ja len tak pre istotu, v tomto som totiz dost opatrna.

kajka294

No pokial viem, tak je uvedene aj na obale, ze od troch rokov ho mozu pouzivat aj deti. Skor by som asi nedavala, to vlastne zrejme ani nie je treba tak skoro:)