CBG - skúsenosti?

Príspevok v téme: CBG - skúsenosti?
machiia

ahojte, mam problemy s ustnou dutinou, konkretne mi krvacaju dasna a ziadne zubne pasty mi nepomahaju. samozrejme nasledne na to sa mi vytvori aj zapal. myslite ze by mi nejake cbg produkty na to pomohli? mate nejake podobne skusenosti? pocula som, ze je to fajn, len nemam nikoho v okoli, kto by mi vedel poradit, preto pisem sem.
dakujem :)

kamilla

viete mi niektorá prosím vás povedať, aký je hlavný rozdiel medzi cbd a cbg? na čo je vlastne ktorý dobrý a či ak by teda, sa môžu aj kombinovať

xiuxiuya

Wow, marvelous blog format! How lengthy have you ever been blogging for? you make running a blog look easy. The entire look of your website is excellent, let alone the content!
Also visit my web page - www.topbestwriter.com

machiia

sybyla presne preto sa tak zaujimam, ze ci by mi vedeli tieto produkty pomoct.
keity a ty si sa k tomu oleju ako dostala? niekto ti ho poradil, ked pises, ze ti pomohol? reku ci si ho len tak skusila, alebo si to mala tak nejako overene :)

keity

Tak akoze moze byt, ze je to len docasne riesenie, mozno aby sa ti zapal dostal pod kontrolu a trosku sa stiahol. Este mi teda napadlo, ze ked si pisala ohladom cbg produktov, tak by si mohla vyskusat cbg olej. Tiez, ked som mavala rozne problemy som si ho davala, konkretne ten od Zeen. Myslim, ze pokial to nebudes zanedbavat, by sa ti mohlo polepsit :)

sybyla

tak ono sa celkovo hovori ze tie cbg produkty maju nejake dobre ucinky pre cloveka, pre telo. je to boom tejto doby. a co by si take chcela vyskusat? lebo teda, ak mas problemy s ustnou dutinou a rozne zapaly, tak skor nejaky olej, ci?

machiia

to mi ani nenapadlo. kedze potom ma to dost boli a som radsej, ked ma tam uz nic nedrazdi a to ten caj by mi pomohol nejako? nie je to len kratkodobe riesenie? ano, je to neprijemne ale tak verim, ze casom by sa to mohlo nejako upravit, ak by som nasla nieco fakt ucinne.

keity

Fuha, a neskusala si si vyplachovat potom usta napriklad repikovym cajom? To by ta snad ani nestipalo, ak by si tam mala aj zapal. Ale verim, ze je to neprijemne.