CBG - skúsenosti?

Príspevok v téme: CBG - skúsenosti?
machiia

ahojte, mam problemy s ustnou dutinou, konkretne mi krvacaju dasna a ziadne zubne pasty mi nepomahaju. samozrejme nasledne na to sa mi vytvori aj zapal. myslite ze by mi nejake cbg produkty na to pomohli? mate nejake podobne skusenosti? pocula som, ze je to fajn, len nemam nikoho v okoli, kto by mi vedel poradit, preto pisem sem.
dakujem :)

Jofin

Osobne som o takomto ničom ešte bepočul, že by to mohlo pomôcť na dasná a zuby, ale môže byť :D Ale ak to chceš skúsiť, tak ja osobne by som ti doporučil tieto www.konopnafarmaliptov.sk :) Ja si od nich beriem tiež CBG aj CBD kvapky ale skôr na spánok :)

Sammy

Elizabet22 ako podla mna kludne mozes to je na tebe ako sa rozhodnes :) Liah33ra to je ze zlozenie napr 500mg alebo 1000 alebo 2000 mg :) Vies podla sily alebo ako to nazvat :)

Elizabet22

Sammy anoooo aj ja ho mam :) Ale teda mam 500ku, myslis ze mozem v klude prejst aj na ten olej s vyssim mg? Lentilka4 inak to uz je taka nostalgia hentie vodicky, alebo teda take tie veci co sme skusali alebo co nam davali mamy, ked sme boli mali no nie? :D

Lentilka4

Ako ja si nejak nepamatam, ze by bola nejak stipala, len to zafarbenie bolo takeusmevne, no aj obmedzujuce. Potom zacali vyrabat to iste len uz teda priesvitne, no je pravda, ze doma sla dopredu a teraz uz existuju omnoho lepsie a ucinnejsie veci

machiia

uff tak tu vodicku si pamatam aj ja, to bola hroza a mam pocit ze aj neskutocne stipala, este ze ide doba dopredu a aj tieto nove doplnky ze nestipu :)

Sammy

Povedala by som, ze to sa vsetko zo vsetkym tak doplna ale treba povedat, ze prosti su ludia ktori nech robia hocico aj tak budu mat problemy ja neviem aj s dasnami a afty a zapaly. Preto, kedze som jeden z nich :D pouzivam cbg olej od Zeen a mne to pomaha. Ako decko si pamatam ked som mala plne usta bielych bodiek, som nemohla poriadne ani nic jest, uff.

adellline

pasty podla mna sluzia skor len na vonkajsok a hglavne teda na zuby, taketo problemy je asi lepsie riesit takou tou vnutornou formou nie?

nurse87

ketlenka a co take konkretne myslis? akoze nejake specialne zubne pasty alebo kefky alebo ako? lebo je ich vela na trhu a mam pocit ze kazda druha je taka ze by som si povedala ze by som ju mala mat doma :D