CBG - skúsenosti?

Príspevok v téme: CBG - skúsenosti?
machiia

ahojte, mam problemy s ustnou dutinou, konkretne mi krvacaju dasna a ziadne zubne pasty mi nepomahaju. samozrejme nasledne na to sa mi vytvori aj zapal. myslite ze by mi nejake cbg produkty na to pomohli? mate nejake podobne skusenosti? pocula som, ze je to fajn, len nemam nikoho v okoli, kto by mi vedel poradit, preto pisem sem.
dakujem :)

ketlenka

sammy tak hej ono vsetko asi co sa tyka ustnej dutiny netreba podcenit, lebo velmi rychlo sa tam vedia dostat bakterie a podobne. tak radsej byt bez toho :D
lajtmannlea hej presne suhlasim s tebou. a ty mas nejake overene typy ako na "zdrave vnutro" ust? :)

lajtmannlea

Pasta a kefka furt riešia podľa mňa len povrch zubu a ústnej dutiny, no základ je mať zdravé to ako by som to opísala, no proste vnútro

Sammy

Tak ako ani mat dobru zubnu pastu a kefku nie je na skodu, lebo by som povedala ze to vsetko so vsetkym aj suvisi takze tak :)
Presne je to tak, a hlavne clovek by mal vidiet podla mna uz na zaciatku ze to nieco robi, aby pri tom zotrval :)

keity

Tak pozri ako sa hovori za vyskusanie nic nedas, a poznam to aj ja a som z toho nahnevana, lebo presne tolke zubne pasty co slubuju pomaly modre z neba, a ze zastavia krvacanie dasien a neviem co, no veru nic sa neudialo.

zdenika

Vdaka za tip :) No inak, neviem ci si radsej neprikupim pre istotu aj dalsiu zubnu pastu nech je to take komplexne alebo ja neviem uz :D

Sammy

Zdenika mne pomohol tento :) I ked je mi jasne, ze clovek ked to skusa aj s roznymi zubnymi pastami, ktore slubuju ucinok a vysledky a nevidis ziadny rozdiel to je na prasky. To poznam.

zdenika

Aha jasne chapem, takze na tento moj problem by mi to CBGcko mohlo pomoct a aj mi viete povedat ake konkertne? Ci to je jedno, pre ktore by som sa potom rozhodla?
Ale jasne, hovorila som to aj zubarovi a to len zubne pasty ake mam Jakiska skusat, ale ked vidim ze to nefunguje akurat co som z toho nervozna.

jakiska

a vravela si o tomto probleme aj zubarovi? ci s nim si tento problem nekonzultovala. mozno by vedel najst tu pricinu, preco ti takto krvacaju

keity

Zdenika no tak potom co sa tyka krvacania dasien a takychto zapalovych problemov to by ti mohlo pomoct :) Aj teda podla rozdielu v tych ucinnych latkach si myslim :)

Sammy

Zdenika no tak pre mna ano :) Ked vidim ako mne pomaha, nemam dovod to menit.
Dariniatko tak rozdiel je v latke, ktoru obsahuju. CBD obsahuje kanabidiol a CBG kanabigerol. No a vlastne ten kanabigerol ma preukazany antibioticky a protizapalovy ucinok alebo potencial alebo tak :)