CBG - skúsenosti?

Príspevok v téme: CBG - skúsenosti?
machiia

ahojte, mam problemy s ustnou dutinou, konkretne mi krvacaju dasna a ziadne zubne pasty mi nepomahaju. samozrejme nasledne na to sa mi vytvori aj zapal. myslite ze by mi nejake cbg produkty na to pomohli? mate nejake podobne skusenosti? pocula som, ze je to fajn, len nemam nikoho v okoli, kto by mi vedel poradit, preto pisem sem.
dakujem :)

nurse87

keity hej jasne chapem, takze aj tak pocitovo mozno, ze zacat s par kvapkami a potom postupne pridavat ci? to by mohlo byt fajn, a ked to tebe takto pomaha tak preco nie :)

Adela94

A zubár mi vyčistil ultrazvukom a teraz používam ružovú pastu Biorepire na ružové ďasná a všetko je ok.

keity

Tak ono vacsinou mas napisane, kolko si ho mozes dat, s kolkymi kvapkami zacinat a tak, to je v principe na tebe. Ako jasne nedavala som si hned ze 10 alebo neviem ake cislo :) Takze tak normalne :)

nurse87

keity a podla coho vies, kolko si ho mozes dat? ci to je nejako individualne, kolko chces alebo je to niekde stanovene?

keity

Machiia vies co mne o nom povedala kamoska a ked mi opisala ako jej funguje, tak som nejako ani nespekulovala s inymi a rovno som sa rozhodla tento olej od Zeen vyskusat :) Je to v principe na tebe ako sa rozhodnes, ale presne viem ake to je, ked nemozes ani poriadne jest, lebo ta vsetko boli, ked mas zapalene dasna.

Emma3

Fuha neviemči ti práve toto pomôže, ale možeš to skúsiť aspoň - www.konopnafarmaliptov.sk ja beriem odtialto CBD oleje a som s nimi spokojná :) Skús s uvidíš sama, keby ti to nepomohlo, tak chod určite k lekárovi

Sammy

Leuscha tak podla mna ano. Mne pomohol na zapaly, takze za mna je to super. Vies co, davam si ho pravidelne, ale verim ze su ludia, ktori s nim zacnu az ked je problem a az potom ho beru pravidelne.

leuscha

takže je lepšie pri nejakých zápalových ochoreniach? ja som si myslela, že existuje len cbd o cbg som doteraz ani len netušila. užíva sa každý deň alebo len pri nejakých problémoch

machiia

no tak to sa pri takomto niecom stane, ze to proste prehltnes, to neviem akoby si mala mat v ustach aby sa to nestalo. tak zrejme cbg je lepsie co sa tyka nejakych antibakterialnych ucinkov vsak?

Sammy

Kamilla tak rozdiel tam mas, napriklad v samotnom zlozeni a rovnako aj v ucinkoch. Co som si ja kupila cbg, tak to bolo tiez kvoli mojej znicenej ustnej dutine a dasnach, to bola hroza, ale ked sa mi stalo, ze som aj nieco prehltla, tak som citila napriklad to, ze sa mi lepsie zaspavalo a rovnako som mala menej zapalov v ustach :)