CBG - skúsenosti?

Príspevok v téme: CBG - skúsenosti?
machiia

ahojte, mam problemy s ustnou dutinou, konkretne mi krvacaju dasna a ziadne zubne pasty mi nepomahaju. samozrejme nasledne na to sa mi vytvori aj zapal. myslite ze by mi nejake cbg produkty na to pomohli? mate nejake podobne skusenosti? pocula som, ze je to fajn, len nemam nikoho v okoli, kto by mi vedel poradit, preto pisem sem.
dakujem :)

brunetka28

A dá sa to vybrať podľa nejakej príchute alebo ako to funguje? Či rozdiel je len v nejakom zložení, prípadne dávkovaní?

Sammy

Machiia tak ja verim a viem, ze to tak niekedy ludi vedie k tomu, aby citili cim skor ulavu od bolesti ze navysovat davky cohokolvek, ale to nie je dobre, ked je raz stanovena denna davka, tak by sa mala dodrziavat.
Keity presne ako pises, treba si to davat pravidelne a byt trpezlivy.

keity

Tak ja chapem, ze clovek ked ma nejaky problem, chce aby sa mu ho podarilo co najrychlejsie odstranit, ale zase zbytocne si navysovat davky a davat si toho neviem kolko, to nie je ok pri nicom :)

machiia

sammy len ono ked ma niekto takto problem s ustami a s dasnami a neviem cim vsetkym, ze cim vacsie problemy tym si toho clovek chce davat viac? to asi treba dodrziavat davkovanie.

Sammy

Edisia tak sa tak velmi nesleduj a uvidis postupom casu :) Tiez som si to tak na sebe vsimla, ze som si tento CBG olej od Zeen davala pravidelne, ci som mala vacsie zapaly alebo mensie a nakoniec uplne zmizli :) Ale je fajn v tom aj tak pokracovat, ako prevencia.

Adrianka1976

Poznám osobne človeka ktorý si kúpil tento olej www.greendoctor.sk , aby sa lepšie vyspal, ani nepočítal že by mu to mohlo pomôcť na zápaly ktoré mal v ústnej dutine a po návšteve stomatologičky odchádzal s údivom, že všetky zápaly zmizli… ja by som aj tak radšej išla do Cannapurny, ale zjavne sú aj iné kvalitné CBD, CBG a CBN oleje a kvapky…

Edisia

Keity inak je super, že to takto pomáha a asi po akej dobe si spozorovala zlepšenie? Lebo práveže mám pocit, že čím viac sa človek tak sleduje tým to ide pomalšie všetko ale to je len môj názor :)

Ma_rika

a viete mi vysvetlit niekto aky je rozdiel medzi cbg a cbd? lebo ja som si doteraz myslela, ze je to jedno a to iste? a ak by som mohla, tie teda, ktore nieco taketo uzivate, pre aku znacku a podla coho ste sa rozhodovali

keity

Ketlenka tak vies, kazdy zacne inak. Niekto preventivne a niekto az ked ma problem to by som povedala, ze je tak pri vsetkom. Ja tiez tak, az ked som citila, ze nieco nie je v poriadku, som si tento olej zacala davat. Sice to akoze nebolo az take hrozne, ale teraz si ho davam stale pre istotu :)

ketlenka

keity treba s tym zacat az ked je nejaky problem, alebo sa to da aj ako prevencia? lebo to by ma zaujimalo ako to funguje, lebo myslim, ze ked ma uz niekto problem napriklad so zapalenymi dasnami, tak to uz je celkom neskoro nie?