CBG - skúsenosti?

Príspevok v téme: CBG - skúsenosti?
machiia

ahojte, mam problemy s ustnou dutinou, konkretne mi krvacaju dasna a ziadne zubne pasty mi nepomahaju. samozrejme nasledne na to sa mi vytvori aj zapal. myslite ze by mi nejake cbg produkty na to pomohli? mate nejake podobne skusenosti? pocula som, ze je to fajn, len nemam nikoho v okoli, kto by mi vedel poradit, preto pisem sem.
dakujem :)

ketlenka

rozmyslam, ze ked to ma takto posobit na ustnu dutinu, to je potom potrebne nejako specialne kvapkat pod jazyk alebo tak aby sa to tam dlhsie udrzalo ci ako? :)

teajka

tak ti poviem, ze v tejto dobe sa ani nieto comu cudovat. korona podla mna mnohych zmenila a viac sa tak povediac zacali starat o svoje telo a hlavne zdravie

simka214

jasne ja chapem, ako viem si predstavit, ze zmiernit nejaky zapal moze, no uz asi pri horsich diagnozach budu potrebne aj nejake tie lieky. no zas si vsimam, ze mnohi ludia sa v poslednej dobe zacali o seba viac starat aj co sa samotnej prevencie tyka

keity

Simka214 vies co povedala by som ze aj ako prevencia aj ked uz sa nieco deje. Jasne ako porovnavat to vyslovene s nejakymi liekami sa asi neda a ani nema ale pokial to funguje a stahuje to zapaly tak nie je o com :) Ved kolko ludi je takych, ze si to takyto olej zakupia az ked maju nejaky problem.

kurajka88

Tiez sa v tom uz nejak stracam. Viem ze, s nejakymi problemami pomoct mozu, ale tiez som si skor myslela, ze posobi lepsie ako prevencia

simka214

taketo produkty je lepsie brat podla mna pravidelne, kedze lepsie posobia ako prevencia a nie liek na nieco ci sa mylim?

machiia

tak ono je to uz potom asi aj o zvyknu, ked si to niekto dava pravidelne mi to pride uz take automaticke, a je lepsie si to kvapkat pocas dna nejako alebo radsej pred spanim?

Sammy

Nurse87 tak asi nie je na skodu v tom aj pokracovat predsa len, ak si nahodou znovu niecim poskriabes dasno a nechces aby sa ti tam ten zapal vratil, tak si to kludne mozes davat stale :)

nurse87

nemyslim, ze su na to nejake prichute ci? ale toto aj mna zaujima, ze ci si to treba davat stale, aj ked ti zapal ustupi alebo ako. pripadne kolko potom kvapiek treba davat? :)

ketlenka

keity aha jasne chapem, ze niekedy sa asi neda hned na zaciatku urcit, ze kedy ten problem zacina a ci vobec ustupi alebo bude pretrvavat. a takto ked si ho stale davas tak ziadne zapaly dasien uz nemavas?