CBG - skúsenosti?

Príspevok v téme: CBG - skúsenosti?
machiia

ahojte, mam problemy s ustnou dutinou, konkretne mi krvacaju dasna a ziadne zubne pasty mi nepomahaju. samozrejme nasledne na to sa mi vytvori aj zapal. myslite ze by mi nejake cbg produkty na to pomohli? mate nejake podobne skusenosti? pocula som, ze je to fajn, len nemam nikoho v okoli, kto by mi vedel poradit, preto pisem sem.
dakujem :)

daninka25

Je to olej a je presne vhodny na taketo potiaze ako znizena imnuta a napriklad s tym spojene aj afty a podobne potiaze. Mne napriklad pomohol a mam ho preto neustale doma pre pripad potreby

novierka

Machiia to je tu rec o akych olejoch? Lebo som prisla na to ze mam zrejme nejaku bakteriu alebo ako to nazvat pri ktorej mavam stale afty v ustach. Toto na to pomaha?
Vandula vies co pokial mi ma nieco pomoct kludne aj viac penazi do toho dam.

vandula

mňa by aj zaujímalo koľko ste napríklad ochotné do takýchto produktov investovať. ako tak pozerám, tak niektoré veru lacné nie sú a nerada by som vyhodila korunky len tak von oknom

machiia

tak podla toho, co ste tu pisali, si myslim, ze to stoji za vyskusanie, a este teda ked sa da vybrat podla tych mg, tak by to malo byt na zaciatok ok. akurat co by mna zaujimalo je aku to ma prichut? to neviem ci som prehliadla, ak ste pisali.

Sammy

Ketlenka treba jednoducho zacinat podla davkovania, ktore je uvedene na obale :) Myslim, ze nie je problem udrzat aj viac kvapiek pod jazykom.
Adellline suhlas, pripadne ak obsahuje viac na mg, tak staci par kvapiek :) Ved tiez to neprehanam.

adellline

aj to je veru mozne, ale tak z kvalitneho staci asi len par kvapiek anemusi to clovek potom nejak extremne prehanat

ketlenka

sammy tak uz asi rozumiem preco sa zacina len s par kvapkami, lebo keby toho bolo viac a malo by sa to drzat pod jazykom, to by clovek asi velmi rychlo prehltol co?

Sammy

Tak zase na druhej strane je fajn prist aj na to, co vam skodi, co vytvara tie zapaly, a afty a podobne. Aby ste tomu vedeli a mohli predchadzat.
Machiia ale mas pravdu, je to tak ze proste pod jazyk, aby to ako keby dlhsie v tych ustach posobilo.

monchitta

vacsinu ludi co takto sledujem, ktori robia takymto olejom aj reklamu si to veru kvapkaju pod jazyk, no z akeho dovodu, tak to presne neviem