CBG - skúsenosti?

Príspevok v téme: CBG - skúsenosti?
machiia

ahojte, mam problemy s ustnou dutinou, konkretne mi krvacaju dasna a ziadne zubne pasty mi nepomahaju. samozrejme nasledne na to sa mi vytvori aj zapal. myslite ze by mi nejake cbg produkty na to pomohli? mate nejake podobne skusenosti? pocula som, ze je to fajn, len nemam nikoho v okoli, kto by mi vedel poradit, preto pisem sem.
dakujem :)

dariniatko

prosim vas a aky je rozdiel medzi cbg a cbd, ja som si doteraz proste myslela, ze je to to iste no ako tak vidim, tak som sa velmi mylila

zdenika

Sammy takze cbg je co sa tyka svojimi ucinkami nie ze silnejsie ale lepsie ucinnejsie? Mne krvacaju dasna, neviem skusala som hocico aj zmenit pastu, aj ci uz zubnu nit striekat s medzizubnymi kartacikmi a mam pocit ze raz je to lepsie a raz horsie.

Sammy

Zdenika tak akoze vies si najst info, ze co je na co, a ake latky alebo teda co konkretne obsahuju ale u mna to bolo aj tak, ze som si nechala poradit a vyskusala som cbg a to mi vyhovuje. takze ale myslim ze je to na kazdom co vyskusa aj podla dostupnych informacii :)

keity

Zdenika vies co hej, ale tak to si myslim ze je take bezne ze chce clovek poznat rozdiel ci teda tam nejaky je a co sa tyka ucinkov :) Ale mne radila aj kamoska co vyskusat a co sledovat a bolo :) A ty mas konkretne nejaky problem? Aby sme ti vedeli podla toho poradit.

zdenika

A čo sa týka porovnania CBG a CBD, to ste riešili pred tým ako ste si takéto niečo zakúpili, ja neviem že čo sa viac oplatí nie len cenovo ale aj účinkami?

Sammy

No ved jasne, ale tak je to ok ked to beries aj ako prevenciu aj ked je nejaky problem. A myslim ze to potom zalezi aj od toho aky velky alebo teda vazny ten zapal je :)

Ma_rika

osobne by som to skor brala fakt ako nieco telu prospesne tak povediac do buducna, aby ta taketo problemy netrapili. nemozem povedat, ze ti nepomoze aj ked teda uz nejaky zapal nemas, ale v mnohych pripadoch su potrebne aj lieky

Sammy

Novierka no mozem ti povedat, ze som citila rozdiel kazdym dnom. Ako jasne je to individualne aj z toho pohladu nejakych zapalov ak mas a v akom su stadiu no.

daninka25

Povedala by som to tak, velmi rychlo vie pomoct pri nejakych problemoch, no velmi dobre posobi ako prevencia. Takze ak ma niekto casto problemy napriklad s aftami a podobne, uzivala by som ho proste pravidelne a tak sa eliminuje ich vznik dlhodobo

novierka

Tak to je super, ze takto pomaha. A ako rychlo zacal u teba ucinkovat? Ci to je asi individualne co? Treba si to nejako dlhdobejsie davat? :)