Masove produkty

Príspevok v téme: Masove produkty
lubicka0

ahojte :) tato tema sa bude tykat skor mamiciek, kedze by som rada pocula nazory na masove produkty ako tlacenka, peceny bok, sunky, atd. prva moja otazka znie, ci ste si davali pozor, ked ste boli tehotne na to, co papate, hm? pred mesiacom som sa dozvedela, ze som v tom a ja neskutocne lubim tlacenku s octom a taktiez peceny bok. neviem si predstavit, ze by som to nemohla teraz jest. no aj napriek tomu chcem pocut vase nazory, ak by to dietatku skodilo, tak samozrejme, ze by som sa toho vzdala. za odpovede vopred dakujem! :)

Eimi

Baby pomoooc, som tehotna a vobec mi nechutia sunky, salamy, atd. Predtym som ich jedla pomaly kazdy den, no teraz mi vobec nejdu na chut. Je to normalne? Mali ste to niektore tiez takto, ze pocas tehotenstva sa vam uplne chute zmenili???

humienka5

ani sa necudujem, ved to ide tak rychlo, uz je februar, nestiham sa cudovat ako ten cas leti:-/ zachvilku tu budu znovu Vianoce:-D my tiez velmi dobre, tak viac menej oddychovo, kedze sa nikam nemohlo choti. jasne, produkty som pokupila a stale ich aj kupujem, lebo mojim papkacom veeeeeelmi chutia:-);-)

domCCA

humienka dobre sme sviatkovali, uz som ale aj zabudla, ze nejake sviatky boli:-D uz by znovu mohli byt, no najlepsie keby boli uz bez obmedzeni!! to si velmi prajem:-) a vy ako? aj si nakupila tie masove produkty? co na ne hovoris?:-)

bronimira

Nieee, to vobec nie je vela, uplne v pohodicke, to je taka prijatelna cena. Dakujem, ze si si nasla cas a napisala si mi to.

Mimma

Cena je okolo tych 7€/kg. Neviem, ci to je pre teba vela alebo malo, no nam ked nieco chuti a ked viem, ze to je este aj zdravsie, tak sa nepozerame na ceny.

bronimira

Mimka dakujeme ti a to iste prajeme aj tebe do noveho roku, vela, vela vsetkeho! kolko prosim ta cca stoji ta sunka, ktora vam tak chuti? su to nejake drahsie sunky, ci?

Mimma

Dominika pozeram, ze si das tiez zalezat na kvalitnych masovych produktoch :) Tuto istu znacku kupujem a teraz si dost frcime na Viktorii, ta nam zacala velmi chutit ;)

PS: vsetkym prajem zo srdca hlavne vela zdravia, stastia a lasky do tohto roku 2021 ;) ;)

humienka5

dakujem, vobec mi nevadi, ze su taketo fotky, nepotrpim si na profesionalnych fotkach, takze v pohodicke:-) ked pojdem do obchodu, pozriem sa po nich;-) a ako ste inak sviatkovali?

domCCA

humienka nech sa ti paci, nie su profi, lebo tak narychlo som to musela odfotit, tak kvalitu fotiek si nejako moc nevsimaj:-D