Masove produkty

Príspevok v téme: Masove produkty
lubicka0

ahojte :) tato tema sa bude tykat skor mamiciek, kedze by som rada pocula nazory na masove produkty ako tlacenka, peceny bok, sunky, atd. prva moja otazka znie, ci ste si davali pozor, ked ste boli tehotne na to, co papate, hm? pred mesiacom som sa dozvedela, ze som v tom a ja neskutocne lubim tlacenku s octom a taktiez peceny bok. neviem si predstavit, ze by som to nemohla teraz jest. no aj napriek tomu chcem pocut vase nazory, ak by to dietatku skodilo, tak samozrejme, ze by som sa toho vzdala. za odpovede vopred dakujem! :)

lubicka0

zazrivienka dakujem ti za odpoved, som rada, ze mas k tomu taky postoj a fakt je to asi pravda, ze clovek by mal vsetko jest ale s mierou.

adula nevedela som o tom ale uz viem, ked si mi to napisala :) vies co mam jednu oblubenu a to vidiecku tlacenku od krasna a iba tu si kupujem, ta je najlepsia :) a ty? tiez mas nejaku oblubenu?

ahjajjaj dakujem aj tebe za reakciu. heh, to je sranda ako to ma kazda zena ine pocas tehotenstva :)

ahjajjaj

Ahoj, počas tehotenstva som jedla všetko, na čo som mala chuť. Zmenila sa mi však chuť, a nemohla som mlieko. Zato mliečne výrobky áno. Bývalo mi zle napr. z cereálií na raňajky. Ale keď som si dala praženicu so slaninkou a cibuľou a k tomu paradajky, čuduj sa svete, žalúdok bol spokojný. Mala som chuť na slivky a hrozno. Zistili, že mám v krvi málo draslíka. Tak preto som chcela práve potraviny s vyšším obsahom draslíka...:-)

addulaa

Mnam, mnam, mnam;-) Mame rovnake chute, vies o tom? Aj ja zboznujem tlacenku:-) Ktoru si kupujes, ktora ti najviac chuti?

zazrivienka

napisem ti jednu uzitocnu radu: pri tehotenstve sa drz pravidla, vsetko s mierou :) ja som vsetko jedla, ked som bola tehotna, no davala som si pozor aby som sa neprezierala, lebo za jedno som nechcela byt moc pribrata a za druhe mi to ani nerobilo dobre. takze ked lubis tlacenku, tak kludne, len opatrne a radsej mensie mnozstvo :)