Masove produkty

Príspevok v téme: Masove produkty
lubicka0

ahojte :) tato tema sa bude tykat skor mamiciek, kedze by som rada pocula nazory na masove produkty ako tlacenka, peceny bok, sunky, atd. prva moja otazka znie, ci ste si davali pozor, ked ste boli tehotne na to, co papate, hm? pred mesiacom som sa dozvedela, ze som v tom a ja neskutocne lubim tlacenku s octom a taktiez peceny bok. neviem si predstavit, ze by som to nemohla teraz jest. no aj napriek tomu chcem pocut vase nazory, ak by to dietatku skodilo, tak samozrejme, ze by som sa toho vzdala. za odpovede vopred dakujem! :)

eskii

...pisticka poviem ti tak, že mne by to aj bolo jedno, no tým mojím to jedno nie je, lebo oni majú mlsne jazýčky a im chutia špekačky ale nie len tie ale aj ostatné mäsové produkty od značky Krásno. Takže väčšinou tie kupujem :) :)

pisticka

Tak to je pravda @eskii, ze na grile je vsetko super, len keby to pocasie uz bolo konecne lepsie!://// Chcela som sa ta este spytat, spekacky mas nejaku oblubenu znacku, ktore len kupujes, ci ti to je viac menej jedno?

eskii

...wonderwoman mne keby niekto povedal, že už nemôžem jesť tlačenku, tak by to pre mňa bolo veľmi ťažké, lebo ja ju mám fakt rada :) Ale rozumiem, že nie všetkým všetko chutí :) Možno raz sa odhodláš a vyskúšaš ju :D

...mickainka špekačky, klobásky alebo mäsko. Veď toho je toľko, čo môžeš dať na gril :) :) A na grily je všetko fajnové :)

mickainka

- čo sa týka mňa, tak tlačenku tiež moc nemusím, no bola by som rada, keby ste mi poradili nejaké dobré šmakotinky na gril :) máte nejaké overené? -

lienerka55

podla mna prichadzas o dost :D taka dobra tlacenka s octom, jooooj :) uz som sice dost dlho nemala ale musim si niekedy kupit :)

eskii

...wonderwoman to vážne si nikdy nejedla tlačenku? To sa mi nechce až veriť :O Mňam, veď tlačenka je taká fajnováááá ;)

WonderWoman

Fuha zeny by mate riadne chute :D precitala som si prispevky ale teda ja v tehotenstve som vobec nejedla spracovane masove produkty, dbala som na velky prisun zeleniny a ovocia ale tak isto aj teraz spracovane masove produkty nejem obavam sa veci ako rakovina hrubeho creva a pod. A tlacenku som v zivote este nejdela :D