Masove produkty

Príspevok v téme: Masove produkty
lubicka0

ahojte :) tato tema sa bude tykat skor mamiciek, kedze by som rada pocula nazory na masove produkty ako tlacenka, peceny bok, sunky, atd. prva moja otazka znie, ci ste si davali pozor, ked ste boli tehotne na to, co papate, hm? pred mesiacom som sa dozvedela, ze som v tom a ja neskutocne lubim tlacenku s octom a taktiez peceny bok. neviem si predstavit, ze by som to nemohla teraz jest. no aj napriek tomu chcem pocut vase nazory, ak by to dietatku skodilo, tak samozrejme, ze by som sa toho vzdala. za odpovede vopred dakujem! :)

novierka

Moze sa stat, niekedy nie su tie prichute moc dobre namiesane a veru nie kazdemu to zapasuje. Ja by som ti vsak chcela odporucit napriklad klobasky na grill Krasno. U nas najviac frcia klobasky so syrom, divokym cesnakom alebo korenim. Za mna tip top, po pravde ine moc ani nekupujeme

bronimira

hmmm to veru nie je bohvie co, ale tak nemuseli byt zle, ze zle, len ti nemuseli zapasovat, nie kazdemu proste chuti to ochutenie

masajasa

ano presne ak, aj ked mali byt teda ochutene, proste neboli dobre, mali skor taku by som povedala zvlastnu, no hlavne umelu prichut. a vies, tesis sa na jedlo, no a potom je clovek len sklamany a este ostane aj hladny

lubicka0

ako myslis, ze neboli moc chutne. zhanas klobasky, maso, spekacky? ochutene, neochutene... chcelo by to trocha priblizit, ze co vlastne hladas :)

masajasa

prosim vas zienky, ide grilovacia sezona, ake maso a produkty na gril sa vam osvedcili tak najviac. niekedy sa nam totizto stalo, ze napriklad klobasky moc chutne neboli co sme kupili

radoslavka

erika dobre ze si napisala, lebo som chcela len tie kupovat ale kupim teda aj nieco ine, co budu decka papat...

erikalahka

Radoslavka ano, su take pikantnejsie kedze su s chilli paprickami. Detom by som ich osobne nedavala ale tak detom mozes zase kupit premiove spekacky, tie su tiez velmi chutne. Oni maju v ponuke vela produktov na grilovanie/opekanie.

radoslavka

erika a stipu, ked su s paprikou ci nie?.. su vhodne aj pre deti?.. lebo vyzeraju skvelo, az mi slinky zacali tiect :)..

erikalahka

Nestihla som spravit fotku Emka, lebo sa rychlo zjedli ale posielam ti aspon z ich stranky. Takto vyzeraju. Su take stredne, by som povedala a zaudene nie su, na gril na neudia klobasky, ved to by bolo zbytocne.