Masove produkty

Príspevok v téme: Masove produkty
lubicka0

ahojte :) tato tema sa bude tykat skor mamiciek, kedze by som rada pocula nazory na masove produkty ako tlacenka, peceny bok, sunky, atd. prva moja otazka znie, ci ste si davali pozor, ked ste boli tehotne na to, co papate, hm? pred mesiacom som sa dozvedela, ze som v tom a ja neskutocne lubim tlacenku s octom a taktiez peceny bok. neviem si predstavit, ze by som to nemohla teraz jest. no aj napriek tomu chcem pocut vase nazory, ak by to dietatku skodilo, tak samozrejme, ze by som sa toho vzdala. za odpovede vopred dakujem! :)

tymra

ale ano, asi som ich mala zatvorene Linda, ked som ju nevidela. ved chodim na nakup do jednoty a tam mavaju od Krasna produkty, takze som si ju len nevsimla. ved som hned nabehla do obchodu, neboj nic:-D a uz z nej je len toto:-D:-D

lienerka55

citala som si vasu diskusiu a ja som zase oskvarkovu pomazanku nekupovala, lebo moji to nemaju radi ale v takej peknej keramike mali aj mast, tak ja som tu kupila, kedze na velku noc som vela varila :) samozrejme, este mi vystalo, tak budem mat, ked budem opat nieco kuchtit. mast sa v kuchyni vzdy zide :)

linduss84

To neviem tymra, asi si mala zavrete oci, ked si bola v obchode :D :D Ale niee, ved to sa stava, ze clovek si vsetko nevsimne a este zalezi aj od toho, do akeho obchodu s potravinami chodis nakupovat. Teraz uz ked o nej vies, tak ju isto v obchode najdes :) :)

linduss84

Babyyyyy poradim vam vynikajucu pomazanku z masti s oskvarkami a pecenym masom - je famooozna a mozete ju natriet aj na jednohubky a mate skvele pohostenie pre svoju rodinu. Vyraba ju firma Krasno a este je aj v takej peknej keramickej doze, ktora vam potom ostane. To mate jeden super tip odomna :) :)

matka010

v prvom rade by si mala niečo chutné upiecť a z vlastných skúsenosti je najlepšie, keď spravíš nejaké chlebičky, jednohubky, lebo tie sa kupači nebudú hanbiť si zobrať :)

dudinka57

Ahojte dievcence:-) Ake produkty kupujete na Velku noc? Co hostom/kupacom ponukate? Prvy rok budeme vo vlastnom byvani, takze kupaci pridu k nam a ja vobec neviem, co nachystat. Budem rada za kazdy tip:-);-)

Eimi

To by som brala viac ako toto, kedze sunky neskutocne milujem, no teraz ich nemozem ani citit. Porazit ma z toho ide!

ennilia

..povedala by som Eimi, ze to je uplne normalne..pocas tehotenstva sa menia rychlo chute a aj nalady u zeny..hormony robia divy, preto sa nam vela krat muzi vyhybaju... :D ja som ale mala opacny problem, ze som sa suniek a takychto "nezdravych" veci nevedela dojest... :D