Masove produkty

Príspevok v téme: Masove produkty
lubicka0

ahojte :) tato tema sa bude tykat skor mamiciek, kedze by som rada pocula nazory na masove produkty ako tlacenka, peceny bok, sunky, atd. prva moja otazka znie, ci ste si davali pozor, ked ste boli tehotne na to, co papate, hm? pred mesiacom som sa dozvedela, ze som v tom a ja neskutocne lubim tlacenku s octom a taktiez peceny bok. neviem si predstavit, ze by som to nemohla teraz jest. no aj napriek tomu chcem pocut vase nazory, ak by to dietatku skodilo, tak samozrejme, ze by som sa toho vzdala. za odpovede vopred dakujem! :)

erikalahka

Edisia poviem ti, ze chutili vynikajuco, odporucam ti ich, ak planujete nejaku grilovacku :) Ja ako moc klobasky nelubil ale tuto som vyskusala a chutila mi. Normalne som az dve zjedla, co sa manzel cudoval, ze ja a klobaska :D

erikalahka

Zeny akurat som prisla z nakupu a kupila som tie klobasky s paprikou znacky Krasno a zajtra si ich ugrilujeme :) Uz sa neviem dockat, ako budu chutit, potom vam dam vediet :)

keity

To je dobry napad Natalka, len ked on mi chce zakazdym pomoct, tak ide so mnou a potom to tak aj dopadne. No najblizsie mu poviem, ze nech pre mna len pride a budem si moct vsetko v klude popozerat :D :D

naty_gresova

Keity preto chodím najradšej na nákupy sama a môžem sa tam tárať aj dve hodiny :) :) Nikto ma neznervózňuje, môžem si všetko podrobne popozerať, ponakupovať a v tom sa vyžívam :D Tak nabudúce nechať aj ty manžela doma a budeš mať pokoj :D

keity

Idem aj ja pozriet ake produkty na grilovanie ponukaju aby som sa v obchode dlho nerozhodovala :D Lebo ja niekedy v obchode viem nad jednom vecou dumat aj 15 minut a potom mojho draheho poraza :D Alebo rovno poradte, ktore sa oplatia kupit. Dakovala :)

crocinka

vidite, ja som ani nevedela, ze oni maju aj speciality urcene na gril :) bola som v tom, ze maju len sunky a salamy. ked bude este teplejsie, isto niekedy vyskusame :) ;)