Masove produkty

Príspevok v téme: Masove produkty
lubicka0

ahojte :) tato tema sa bude tykat skor mamiciek, kedze by som rada pocula nazory na masove produkty ako tlacenka, peceny bok, sunky, atd. prva moja otazka znie, ci ste si davali pozor, ked ste boli tehotne na to, co papate, hm? pred mesiacom som sa dozvedela, ze som v tom a ja neskutocne lubim tlacenku s octom a taktiez peceny bok. neviem si predstavit, ze by som to nemohla teraz jest. no aj napriek tomu chcem pocut vase nazory, ak by to dietatku skodilo, tak samozrejme, ze by som sa toho vzdala. za odpovede vopred dakujem! :)

miriarka

nestalo sa vam, ze ste uz z tych beznych masovych produktov, ktore si kupujete prejedeni? lebo neviem co mam uz kupovat. salamy a sunky u nas doma teraz akosi nejdu, asi by sme mali skusit obmenit jedalnicek niecim zaujimavym :) co vam chuti, dajme tomu aj v takomto obdobi, ked uz ide zima :)

ivcaP

Katty32 to uz by si mala byt aka presvedcena o tom, ze ziadne maso jest nebudes :) Ale obdivujem aj takych ludi co sa na to daju, ze to aj vydrzia, ci uz je to niekolkodnovy post alebo dlhodobo. Mne by casom maso velmi chybalo.

Katty32

O akých produktoch je tu reč? Niečo nové na trhu, nejaké chuťovky? To sa neoplatí ani uvažovať nad tým, že napríklad dlhšie vyskúšať nejesť mäso a podobné produkty, lebo však z každej strany to číha :)

ivcaP

Byvalasestra presne to je aj o tom, ze ked to chlapi maju radi, a daju okostovat, tak to sa tak nejako nalepi :) A super vdaka za tip, pozriem co vsetko ponukaju a nieco si vyberieme na ochutnavku :) Uz som zvedava :)

zanzi

Sestra je na tom s chuťami na maso teraz podobne a to pred tehotenstvom jedla take zdrave jedlo - objednavala takmer vylucne z jednej zdravej značky (www.venhel.sk ) ale tehotenstvo proste meni zivot! :D

klaksima

no tak vies, to ked aj muzske polovicky oblubuju, to sa nalepi. a ty od nich nakupujes uz dlhsie, pripadne viacej toho, ze vies posudit kvalitu a chut?

byvalasestra

žienky no vy ste sa tu teda stretli :) som nečakala, že toľké obľubujete takéto druhy jedál, alebo teda mäsových produktov :) v dnešnej dobe je to také by som povedala aj nezvyčajné, lebo každý pomaly chce vyzerať ako z časopisu a zelenina na stole 3x denne a neviem čo :) tak vyskúšajte pozrieť ponuku Krásna. majú veľa druhov rôznych takýchto výrobkov, z toho by ste si mohli niečo povyberať keď tak :)

klaksima

pripnem sa aj ja k tejto teme. chcela by som zohnat nejaku chutnu tlacenku, lebo doteraz co sme mali aj doma alebo ze nam aj znami dali tak to bolo nic moc veru. mate nejake tipy, ze kde hladat? :)

ivcaP

Skor sa pytam kvoli produktom, lebo ved taka zabijackova kasa, to si vie moj drahy pochutit. Mne napriklad chutia skor klobasy alebo jelitka a taketo, tak ze kde take prikupit :)

martinaZV

@ivcaP veru asi je po peknych dnoch, teda minimalne tych teplych, ale tak ja mam rada aj jesen, vsetko je farebne :) Tak zabijacky neviem, ale asi mas pravdu, a preco sa pytas? Kvoli produktom, ktore z toho vzniknu?