Masove produkty

Príspevok v téme: Masove produkty
lubicka0

ahojte :) tato tema sa bude tykat skor mamiciek, kedze by som rada pocula nazory na masove produkty ako tlacenka, peceny bok, sunky, atd. prva moja otazka znie, ci ste si davali pozor, ked ste boli tehotne na to, co papate, hm? pred mesiacom som sa dozvedela, ze som v tom a ja neskutocne lubim tlacenku s octom a taktiez peceny bok. neviem si predstavit, ze by som to nemohla teraz jest. no aj napriek tomu chcem pocut vase nazory, ak by to dietatku skodilo, tak samozrejme, ze by som sa toho vzdala. za odpovede vopred dakujem! :)

miriarka

kamka_sl to je taka siroka tema, ked sa hovori o kvalite produktov, ale teda olivara ich tu tusim nizsie spominala :) ale podla mna celkovo nie je takze najst take vyrobky, len treba vediet kde kupovat :) tieto by si mohla najst napriklad v jednote.

Kamka_SL

A o akych produktoch je tu rec, ked sa bavite o znakoch kvality? :) Lebo podla mna, niekedy je celkom tazke take najst, to ludia vykupuju vo velkom, a hlavne ked idu nejake sviatky alebo co.

domculcencul

Tak toto mi je asi jedno, veď to nie je znak toho, že by bolo niečo zlé. Ak ti to oku nelahodí, ako sa hovorí, tak sa na to nepozeraj a len to zjedz :)

adiinka40

@shimuri tak masove produkty to zvyknu mavat :) a praveze vela ludi to ma rado, co viem, ze je to znak kvality. ale to nie je mastne oko ale maso ci? ale chapem. su ludia, napriklad ako moj znamy, ze pokial on nema ciste maso tak ho nezje, uplne ho ocisti od vsetkych blan a vsetkeho :)

shimuri

asi sa neradim k tym, ktori maju dobru skusenost nielen s masom, ale celkovo masovymi produktami. vam nevadia tie mastne oka, nazvem to tak, vsade? nie je vam z toho zle, ci som do teraz asi len zle natrafila, na nekvalitu.

alicka87

Olivara to znie chutne. Ale jedávali ste ich samostatne, alebo je lepšie ich skôr zaradiť do nejakého jedla, ja neviem, napríklad nakrájať do polievky, sladkokyslej fazuľovej? :)

domculcencul

Olivara a tieto produkty, o ktorych si pisala su chutovo ake? Lebo my sme boli zvyknuti kupovat jeden druh, len uz ich asi prestali vyrabat a hladame nejaku alternativu ale zase nechcem nejake mastne verzie.

Katty32

Veď ale aké presvedčenie, to sa tak odporúča, že za týždeň jesť mäso len jedenkrát :) Tak som to myslela.
Olivara a keď si napísala, že si takéto druhy produktov naposledy kupovala, dajú sa vybrať aj nejaké inakšie keby chcem? :)

olivara

To byvali v mladosti take pokusy nejest maso alebo masove produkty, ale kdeze, ved clovek to potrebuje :) Slaba ako caj som bola, ked som ho dlho nejedla. Sice teraz je to tiez take, ze sa snazime ho obmedzit ale tak v norme :) Ale ked uz, tak kupujem produkty Krasno, naposledy som kupovala jaternice a klobasy.

lienerka55

no jaj a kolkokrat. niekedy uz si davame aj taku pauzu, ze tyzden bez masa. ako pre niekoho je to asi malo, ale nam to celkom staci na take zmenenie chuti :) ved sa asi ani neodporuca jest maso tak casto ako raz do tyzdna len :)