Kolko max za vino?

terria15

marrae podla mna mozes, co som pozerala tak im tam normalne pisu aj do komentarov a davaju tam stale nieco takze na to niekto dava isto pozor :)

terria15

veronika89_8 jaj dobre super lebo som nevedela, ci to nemaju ako nejaky zvazanie, ze idu po celom slovensku raz za tyzden alebo za dva a tak. vies aby sa im to oplatilo. ale uz chapem teraz

veronika89_8

@marrae nie je za co. Jasne ani ja som nevedela ako to tam vyzera ale tak je to logicke, ze ked ides na cudzi pozemok tak by o tom mali vediet aby ste sa nedostali do problemov. Ale neviem teda ako funguje teraz v tejto situacii

veronika89_8

@terria15 Joj jasne, ved do Vianoc su este skoro tyzdne :D Dovtedy ti stihne prist este milionkrat. Ved som ti pisala, ze to pride normalne do par dni nie? Takze kludne objednaj :)

marrae

Aha no ja vobec neviem ako to tam vyzera ten areal tak teraz mam teda aspon aku taku predstavu :) Dakujem za odpoved teda

terria15

jej super to som nevedela. vino som este neobjednavala z internetu asi nikdy. myslis, ze by nam stihlo prist este do vianoc?

veronika89_8

@marrae Isto sa tam treba náhlasiť lebo je to normálne oplotený pozemok a bez ich súhlasu sa tam nemôžeš len tak prechádzať, pokiaľ viem tak normálne musíš prejsť aj cez vrátnicu aby si sa tam dostala a musia teda o tebe minimálne vedieť

veronika89_8

@terria15 Toto ani v obchode teda nekupis. Ja Elesko kupujem bud u jednej pani co ma taky mensi darcekovy obchodik a objednava tam aj takto vina kadejake slovenske alebo potom z ich stranky co mas teraz super ak nerada chodis po obchodoch kade tade :) To je uplne jednoduche a do par dni ti pride