Ako sa dostať z ťažkého rozchodu

Príspevok v téme: Ako sa dostať z ťažkého rozchodu
Mino1985

Dobrý deň,

Mám 34r. S ex som bol cez 3 roky.Pred vyše dvomi mesiacmi sa priateľka rozišla po telefone so mnou po tom čo mal ochorieť jej otec. . Vtedy ma nechcela vidieť cez 2 mesiace a každý môj pokus byť jej oporou, pomôcť jej skončilo zle až napokom, že už so mnou nechce byť. Jej sestra mi napísala, že sa vydala medzi tým ... Na jednej stránke má zmenené meno s prídavkom svojho vtedy ex. Ja som sa jej na to pýtal že prečo to spravila..všetko popiera a že to je len formalita a že mam jej dať pokoj a nič sa nepýtať lebo ma udá. Ide o to že neviem normálne žiť. Nechápem ako žena čo pri mne bola vždy milá a dobrá tak sa začne takto správať. Neviem si to uzavrieť lebo neviem čo vlastne bola pravda. Všetko si beriem na seba že je to moja chyba.. Moj živoť je vlastne len práca a domov. Nič ma nebaví. Kamaráti mali dve svadby a ja som tam ani nechcel byť. Snažil som isť do fitka ale aj to po pár cvikoch skončilo bez energie.. Chcel som, že si začnem písať s niekym na zoznamke ale nemá to význam..Pretože to nie je "ono",,Mali ste niečo podobné? Ako ste sa s tým vyrovnali..

Mino1985

Nikdy som jej nevyčital ani cent...To by ma vživote nenapadlo. A všetko som hradil ja..Cestovanie. výlety, večere...Ona ich veľa nemala....Je zdravotná sestra, ale vyberala si..Robila aj v Rakúsku ale nikdy tam dlho nevydržala...

Mino1985

Najhorší je ten pocit krivdy, že som niečo urobil čo ona vlastne urobila. Vyčitala mi že myslím na seba. To kvôli tomu že byt ktorý ani nevidela nikdy, ktorý sa 2roky.staval riešim sám. Pritom keď som ho mal kupovať tak nemala záujem ani o mňa ani o nič..Ak by som vtedy nekúpil nemám teraz nič a bývam v podnájme ešte roky. Nemohol som posledné mesiace s ňou byť aj keď som chcel. Tak som jej posielal fotky, či sa jej to páči.Na farbe podlahy sme sa zhodli spolu. Potom som jej napísal, že kupujem chladničku a práčku, lebo boli za dobrú cenu. Tak som jej to poslal ..Ona, že pekná a dobrá..A zrazu mi povie, že mám si to zariadiť tak že tam budem bývať sám..To ma zarazilo ..a potom že som sebec že ja ju nespomeniem..Že ona nechce byť ako návšteva a podobné hlúpe reči..Vysveltiť si to nedala, že keď ju lúbim že je jasné že chcem aby sa tam citila čo najlepšie..Vždý som jej hovoril, že keď budeme chcieť a bude dobrá doba ..možmé si kupiť vlastné. Proste nechápala, že chodím do práce, rieším byt kde sú problémy, rieším podnájom. Ona ..? Roky nemá stabilnú prácu, je doma..A povie mi že so mnou nebude, že odchádza do Nemecka za bratom ak sa bude dať a opustí aj rodinu , otca ktorý bol pre ňu vždy to najdôležitejšie a kvôli čomu sme už dávno nemohli byť spolu..

Lentilka4

Byt tebou tak to proste zahod uz za hlavu. Jednoducho za to nestala, pokial sa vedela takto zachovat. Bola by ta isto pre nu skoda a myslim si, ze si budes vediet najst aj omnoho lepsiu zenusku

ahjajjaj

ahoj Mino, mal by si si uvedomiť, že si človek a nie metla, aby si nechal sebou zametať. Tvoja tzv. priateľka si Ťa neváži nie ako partnera, ale ani ako človeka. Je to chorý človek, s nešťastnou povahou. Nestrácaj s ňou čas a roky, a hlavne nervy a sebadôstojnosť.

Peter_24

To je manipulátorka ako moja, má ťa len ako poistku keď jej to stroskotá s iným. Moja robila to isté, tiež samé rozchody a návraty. Išla za iným, a nevyšlo jej to tak opäť veľká láska ku mne. To je chorá osobnosť. Ona je schopná od teba odísť keď budete spolu bývať, niekoho si nájde, niečo si vymyslí ako dôvod rozchodu a tebe ostane prázdny byt a dlhy. Ja mám vzťah rok, 5000 dlh v banke, a včera sa so mnou už x-tý krát rozišla.... presne po roku čo sme spolu na jej narodeniny. Pre moju mamu lebo je taká istá ako ona. Prečítaj si knihu Láska a manipulace od Isabelle Nazare-Aga. Je aj na ulozto v pdf. A tak že neskončíš ako ja opäť sám dlhy a smútok. :( mrzí ma to veľmi, viem čo prežívaš. :(