Ako sa dostať z ťažkého rozchodu

Príspevok v téme: Ako sa dostať z ťažkého rozchodu
Mino1985

Dobrý deň,

Mám 34r. S ex som bol cez 3 roky.Pred vyše dvomi mesiacmi sa priateľka rozišla po telefone so mnou po tom čo mal ochorieť jej otec. . Vtedy ma nechcela vidieť cez 2 mesiace a každý môj pokus byť jej oporou, pomôcť jej skončilo zle až napokom, že už so mnou nechce byť. Jej sestra mi napísala, že sa vydala medzi tým ... Na jednej stránke má zmenené meno s prídavkom svojho vtedy ex. Ja som sa jej na to pýtal že prečo to spravila..všetko popiera a že to je len formalita a že mam jej dať pokoj a nič sa nepýtať lebo ma udá. Ide o to že neviem normálne žiť. Nechápem ako žena čo pri mne bola vždy milá a dobrá tak sa začne takto správať. Neviem si to uzavrieť lebo neviem čo vlastne bola pravda. Všetko si beriem na seba že je to moja chyba.. Moj živoť je vlastne len práca a domov. Nič ma nebaví. Kamaráti mali dve svadby a ja som tam ani nechcel byť. Snažil som isť do fitka ale aj to po pár cvikoch skončilo bez energie.. Chcel som, že si začnem písať s niekym na zoznamke ale nemá to význam..Pretože to nie je "ono",,Mali ste niečo podobné? Ako ste sa s tým vyrovnali..

Mino1985

Zdravím,
Tak zase som sám. S priateľkou sme sa stretli a bolo všetko fajn kym neprišla Korona..Nemohli sme sa vidieť lebo sa jej rodiča báli že by som cez ňu mohol niečo preniesť...Tak sme sa dohodli ze vydržíme..pisali sme si volali ..Ze ma ľúbi a že jej chýbam..Ja som jej poslal aspon balik s dezinfekciu ,respiratorom a malou pozornosťou,ako na ňu myslím. Medzi tym som riešil byt kde sa mam presťahovať a neskor mala aj ona prísť..Keď som jej poslal foto ako som sám zmontoval sprchu tak ma uzemnila že ona s tým nič nemá..že jen to môj byt..že hovorim len jednotnom čísle ako tam niečo spravím..Snažil som sa jej vysvetlit že aj keď je na papieri len môj tak je náš ..že sa len snažím ho dať do stavu aby sa.dalo v ňom bývať a že potom ked by niekedy prišla..a to nebolo jasné kedy tak ho budeme riešiť spolu. Že ma ľúbi a ze si nerozumieme..za dva dni mi oznámila že nechce so mňou byť ,ze si mam žiť svoj život...že ona do neho nepatrí...že sme skončili..že tak sa rozhodla že by to nebolo dobré neskôr..Tak najprv ma ľúbi, chce so mnou žiť,ja sa snažím a nakoniec mi povie že si mam žiť svoj zivot...nechápem tomu..

anonymka23

Z vlastnej skúsenosti: raz mi jedna pani napísala, aby som si ešte raz prečítala to, ako som jej opísala svoju situáciu, keď som sa trápila vo vzťahu/nevzťahu. A zároveň sa ma spýtala, čo ma pri takom ešte drží..

Mino1985

Ten mesiac aj bol pre mňa dobrý, zacal som zase žiť,športovať..a teraz kes zase neviem na čom som tak som tam kde som bol a nechcel byť..vraj vždy niečo pokazilo, ale nie som si vedomý ze by som niečo urobil zle.

Mino1985

Ona to skoncila ..ale v decembri minulého sme sa dali dokopy vlastne na jej podnet..bolo to fajn az do teraz..kym nemala narodeniny..zase je to take isté..nechce so mnou komunikovať, žiadne city..len to že cez víkend sa uvidíme..a ja môžem len tŕpnuť co mi chce povedať..

anonymka23

Mino1985, ja som pochopila z príspevkov, že ona to s Tebou už skončila, ale teraz teda neviem.. A Ty sa s ňou chces stretnúť a rozprávať sa? Hmm, to je pekné, že si jej odpustil neveru a klamstvá. Bez urážky, ale tiež som v živote bola taká hlúpa a aj tak to bolo zbytočné. Odpustíš a ten druhý Ťa má aj tak za handru..

Mino1985

Som z toho na nervy..vraj sa buduci víkend porozpravame a teraz nemam nič riešiť..Je ku mne chladná a zase uplne bez citov. Odpustil som jej neveru,klamstvá za mojim chrbtom,veci ktoré urobila..a teraz je znovu ku mne taká ako pred par mesiacmi. Bojím sa opýtať ci to chce so mnou skončiť...Ja sa snazim že chcem aby bolo všetko v poriadku. A v podstate by to malo byt opačne. A to vsetko len preto že v deň jej narodenín som jej jemne naznačil ze ta fotka s jej ex ktorú tam pridal mi neurobila najlepšie. Cítim sa ako v inom svete, ze či toto je pravda..Vraj som sa na to nemal pýtať..A teraz si mozem myslieť hocičo...

January

Skaredo s tebou manipuluje, preto sa stale zle citis a nic nechapes. Najlepsie pre teba by bolo najst si novy objekt.

anonymka23

Mino1985, veľa šťastia, aby si sa z toho dostal čo najrýchlejšie. Tiež si myslím, že sa s Tebou hrá. Žiaľ, niektorí ľudia ubližujú tým, ktorí ich skutočne milujú a urobili by pre nich aj nemožné.