Umieram

Príspevok v téme: Umieram
elpis

Pred časom som chytila cudzie mačiatko v záhrade. Pohrýzlo ma. Vyzeralo normálne. Išla som k dr a dala mi tetanovku. A ďalej neriešila. Neskôr som zistila že som mala byť ockovana proti besnote, nestalo sa tak. Citila som brnenie v rane, potom bolesť a pálenie. Podľa chirurga je ok,ortopéda tiež. Myslím že zomieram a neviem aķo ďalej. Len plačem a plačem.

Steer

Nezufaj, podľa mňa to nebude besnota. To by si musela mať veľmi veľkú smolu a musela by to byť veľmi nešťastná zhoda náhod. To ako sa cítiš môžeš mať aj zo sér, v krátkom čase si dostala toľko s***iek do tela + imunita urobia svoje.

Veronika234

Pri zníženej imunite sa všetko aj hojí dlhšie. Ja som si zlomila ruku, sadru som mala 3 týždne. Iba prasknutia kosť. Mama tiež len prasknuta kosť a 2 a pol mesiaca mala ruku v sadre.

elpis

Veď áno ja si všetko uvedomujem, ale po 2 mesiacoch by to nemalo bolieť, páliť a ani byť vidieť. Ale tak snáď to všetko dobre dopadne. Ak nie už je to aj tak jedno, čas sa vrátiť nedá.

pettroneta

Keď som mala 16 rokov, tupý nožom som kraja la mäso pre vlčiaka a porez alá sa na prste. Škaredo vyzerajúca, ale nie hlboká rána, ešte stále ju vidno, pri chlade s fialové, a viem ako dlho dlho bolela a taky pocit, akoby sa tam dačo napína ló, som mala aj dlho po zahojeni. Vďaka Bohu si sa zbavila toxocary, ešte si daj do poriadku chrbticu a imunitu.

ananaska

ale ved tam nič nemáš.. je úplne normálne, že ti musia ostať nejaké červené miesta... ved to bol zásah do kože, rovnako ako keď spadneš a udrieš sa, ale sa porežeš...

elpis

Stále tam mám tie odtlačky a červené. Na nervy mi to ide. Aj preto som si myslela že je to besnota lebo som sa dočítala že vtedy tie značky nemiznu a bolia. Tak ja už neviem.

elpis

Už na žiadne výsledky nečakám. U len na kontrolu k neurologicke idem budúci týždeň. Červené jazvy mám stale. Uhryznutie boli stále, občas viac občas menej. Niekedy ma ako keby pálilo a niekedy ráno mávam stuhnutú ruku. Aj s tým mám ísť k neuro.

ahjajjajj

Odtiaľto sa neviem registrovat: sorry. Zdá sa, že je všetko na tej najlepšej ceste, aby si sa z toho dostala. Už máš kompletne výsledky na žiadne ďalšie nečakás? Vyhrievacie vrecúška sú dobré, k tomu potom ta rehabilitácia. Ú imunologicky by si si mala vypýtať imunor na posilnenie imunity a užívať vitamíny b, c a d na posilnenie imunity, k tomu raz za dva dni mrkvovu alebo cviklovu stavu. O mesiac-dva Ti bude toto cele pripadať ako zlý sen. Bolesť po rane z uhryznutia tiež ustupuje?

elpis

Budúci týždeň idem k neurologicke. Od ortopéda som dostala papier na rehabky. V Lidli som si kúpila taký ten vyhrievaný návlek na krk a ramena snáď aj to pomôže.

pettroneta

tie ramená, to stále môžeš mať z toho krku. Kedy s tým máš ísť na kontrolu? Na kontrole Ti stále môžu dať aj niečo silnejšie, môžu Ťa poslať na obstreky a podobne, na rehabilitáciu. Neboj sa, bude lepšie. Aj bez lexaurinu.