Umieram

Príspevok v téme: Umieram
elpis

Pred časom som chytila cudzie mačiatko v záhrade. Pohrýzlo ma. Vyzeralo normálne. Išla som k dr a dala mi tetanovku. A ďalej neriešila. Neskôr som zistila že som mala byť ockovana proti besnote, nestalo sa tak. Citila som brnenie v rane, potom bolesť a pálenie. Podľa chirurga je ok,ortopéda tiež. Myslím že zomieram a neviem aķo ďalej. Len plačem a plačem.

pettroneta

Elpis, mrzí ma, že nám nechceš poskytnúť ďalšie informácie o tom, ako sa Ti vyvíja zdravotný stav. Mala si niekedy predtým profúziu disku na chrbtici, aby si mohla hovoriť o tom, že si hypochonder? Neboj, na CT a MR krčnej chrbtice Ťa pošle neurológ až keď ho budeš 1/2 roka otravovať s tým, že máš bolesti. Poznám to, na MR ma poslal po 8. mesiacoch, čo som obťažovala. Niekedy bolo tak zle, ako Tebe, niekedy prechodne lepšie. Toxocaru mal syn, a nebol to dobrý pohľad na neho, keď mu bolo zle a bolelo ho brucho. Ani keď mal okrem toho stále zapálené oko. Kvôli tomu, že si sa nenakazila besnotou a myslela si si to, ešte hypochonder nie si. Tým by si bola, keby si nemala toxocaru, mala v poriadku chrbticu a mala všetky výsledky v poriadku.
Buď rada, že besnota je vylúčená - už len čakáš na papier, že predsa len neumieraš. Na toxocaru a chrbticu sa dá liečiť, len je ten proces zdĺhavejší, a riadne to píli nervy. Myslím, že lekári sa nezachovali správne, keď sa Ti smiali. Len Ti tým chceli dať najavo, ako vysoká je pravdepodobnosť nakazenia besnotou, keď sa na okolí nikde nevyskytla. Určite to nemysleli v zlom. Horšie je to, že Ti asi nevenovali patričnú pozornosť tomu, čo Ti naozaj je.

elpis

Ďakujem tým čo mi tu pomohli, alebo sa aspoň snažili pomôcť. Ale už sem nebudem prispievať. Snáď to dobre dopadne, ale nemám potrebu čítať o tom aký som hypochonder. Toho som si už zažila dosť.

daniela2

"Du hast doch nicht gestorben."
Du hast recht. Sie IST noch nicht gestorben. :-) und wird hoffentlich noch lange leben.

pettroneta

Elpis, nie je to tak, že neurológ nič. Dal Ti predsa Dorsiflex a Flector, ktoré si potrebovala. Rátaj si asi 10 dní, kým by sa Ti malo od bolestí trocha uľaviť. Vieš, s tou besnotou je to tak, že by si nebola jediná nakazená v široko-ďalekom okolí, navyše s tak dlhou inkubačnou dobou, ale už by sa niečo dialo aj v ríši zvierat.
Tak či tak sa Ťa spýtam: kedy budeš vedieť všetky výsledky vyšetrení? Keď budú negatívne, uveríš, že Tvoje problémy spôsobila toxocara a krčná chrbtica?

swistica

To je pravda. Ak by v tvojom okoli bola besnota, maca by nebolo jedine, ktore by ju malo. Pre upokojenie mozes este kontaktovat miestnu asanacnu sluzbu, karantennu stanicu, veterinara, polovne zdruzenie. Len im asi nehovor, ze sa bojis, ci besnotu nemas ty,kedze vidis ako reagovali aj lekari.