Umieram

Príspevok v téme: Umieram
elpis

Pred časom som chytila cudzie mačiatko v záhrade. Pohrýzlo ma. Vyzeralo normálne. Išla som k dr a dala mi tetanovku. A ďalej neriešila. Neskôr som zistila že som mala byť ockovana proti besnote, nestalo sa tak. Citila som brnenie v rane, potom bolesť a pálenie. Podľa chirurga je ok,ortopéda tiež. Myslím že zomieram a neviem aķo ďalej. Len plačem a plačem.

swistica

Tak uvidis ci postupne tabletky zaberu. Pozoruje tvoja rodina u teba zlepsenie? Ako si na tom bola v case, ked to vsetko zacalo? Nebola tam nejaka stresujuca udalost - rozchod, problemy v praci atd.?

swistica

Uz xkrat sa ta pytam na oficialnu diagnozu v zdravotnej dokumentacii. Kedze beries lieky predpisane psychiatrom, tak nejaku diagnozu v zdravotnej dokumentacii mas. Ak ju uvedies, moze sa najst niekto, kto ti poradi.

elpis

Žiadnu diagnózu nemám. Podľa lekárov som v poriadku. Až na hlavu, tak chodím k psychiatrovi. Moju bolesť cítim len ja.

Mindless1

Ja by som sa chcel opýtať zakladateľky tejto témy, či ešte žije? ak nie,,, aj tak odpovedz! Divočina, do reči mi neskáč!!!,,, a čo sa stalo s mačičkou, či si ju nedaj Bože neotrávila ty svojimi toxickými slinami, resp. v potôčiku viac ako trebalo v mechu neokúpala? Mačky sú vec dobrá, aj myši pochytajú, aj v zime celkom pekne poslúžia, aby sa človek nepošmýkol!!! Veď 10 nôh je viac ako 2, nie vždy je menej viac!

elpis

Pre mňa to bohužiaľ stále neskončilo. Chodim k psychiatrovi, užívam antidepresíva. Viem čo mi je aj čo sa bude diať, o to je to horšie. Asi toľko k tomu.

ahjajjaj

podľa mňa to skončilo tým, že mala tú toxocaru a inak sa vyliečila. No a psychicky úzkosť a podobne, nejaká znížená imunita a to stačí, aby bol na tom človek zle.