Umieram

Príspevok v téme: Umieram
elpis

Pred časom som chytila cudzie mačiatko v záhrade. Pohrýzlo ma. Vyzeralo normálne. Išla som k dr a dala mi tetanovku. A ďalej neriešila. Neskôr som zistila že som mala byť ockovana proti besnote, nestalo sa tak. Citila som brnenie v rane, potom bolesť a pálenie. Podľa chirurga je ok,ortopéda tiež. Myslím že zomieram a neviem aķo ďalej. Len plačem a plačem.

elpis

Neurológ mi dal dorsi + flector, vraj zo stresu. Úprimne ako som spomenula slovo besnota bral to ako vtip. Som objednaná na MR, ale to si ešte počkám. Veď práve že mňa ani nenapadlo že by mohlo byť besne, fakt u nás nie sú ani líšky ani kuny. Ja som v centre dediny. Jediné čo občas vidím je potkan alebo myš. Mačky u nás nekapali, ani nikto o tom nikdy nepočul. Tak ja neviem.

ahjajjaj

neurológ to nič čo znamená? Vyšetril Ťa? Čo povedal, z čoho máš stuhnutú šiju? Ani lieky Ti nedal? Kebyže máš bolesti pri zdvihnutí ruky, býva to znakom krčnej chrbtice. Mysli na to, že to mača nemohlo byť besné samo osebe. Besnota je vysoko infekčná, nakazili by sa ďalšie zvieratá a to v krátkom čase, dozvedela by si sa to!
Akupunktúra ani trochu nepomohla?
Napíš aj, ako sa cítiš po masáži.

elpis

Bola som u neurologa a nič. Bola som na akupunkture a zajtra idem na masáž. Snáď pomôže. Horšie je že ma bolí len práva strana, len práva strana je napnutá, aj tlak v uchu na pravej strane, len práva ruka ma bolí.

tomas12345sss

elpis :

A na základe tých imunoglobulínov dá sa s nejakou určitou pravdepodobnostou potvrdiť či vyvrátiť besnota ? Napovedajú dobré výsledky imunoglobulínov k tomu že pravdepodobne tú besnotu nemáš ?

tomas12345sss

elpis :

A na základe tých imunoglobulínov dá sa s nejakou určitou pravdepodobnostou potvrdiť či vyvrátiť besnota ? Napovedajú dobré výsledky imunoglobulínov k tomu že pravdepodobne tú besnotu nemáš ?

elpis

Výsledky ešte neprišli. Stále čakám. Mala som len všeobecné hodnoty imunoglobulinov.
Je super nazývať ma hypochondrom (ako všetci vratane lekarov) ak nevieš ako sa cítim. Ak máš kŕče krku, dunenie a bolesť hlavy až sa ti zahmlieva pred očami je to vsugerovane? Stále premýšľam či sa toto dá vsugerovat. Ale veď čas ukáže a nejak to dopadne.