Umieram

Príspevok v téme: Umieram
elpis

Pred časom som chytila cudzie mačiatko v záhrade. Pohrýzlo ma. Vyzeralo normálne. Išla som k dr a dala mi tetanovku. A ďalej neriešila. Neskôr som zistila že som mala byť ockovana proti besnote, nestalo sa tak. Citila som brnenie v rane, potom bolesť a pálenie. Podľa chirurga je ok,ortopéda tiež. Myslím že zomieram a neviem aķo ďalej. Len plačem a plačem.

elpis

Už na žiadne výsledky nečakám. U len na kontrolu k neurologicke idem budúci týždeň. Červené jazvy mám stale. Uhryznutie boli stále, občas viac občas menej. Niekedy ma ako keby pálilo a niekedy ráno mávam stuhnutú ruku. Aj s tým mám ísť k neuro.

ahjajjajj

Odtiaľto sa neviem registrovat: sorry. Zdá sa, že je všetko na tej najlepšej ceste, aby si sa z toho dostala. Už máš kompletne výsledky na žiadne ďalšie nečakás? Vyhrievacie vrecúška sú dobré, k tomu potom ta rehabilitácia. Ú imunologicky by si si mala vypýtať imunor na posilnenie imunity a užívať vitamíny b, c a d na posilnenie imunity, k tomu raz za dva dni mrkvovu alebo cviklovu stavu. O mesiac-dva Ti bude toto cele pripadať ako zlý sen. Bolesť po rane z uhryznutia tiež ustupuje?

elpis

Budúci týždeň idem k neurologicke. Od ortopéda som dostala papier na rehabky. V Lidli som si kúpila taký ten vyhrievaný návlek na krk a ramena snáď aj to pomôže.

pettroneta

tie ramená, to stále môžeš mať z toho krku. Kedy s tým máš ísť na kontrolu? Na kontrole Ti stále môžu dať aj niečo silnejšie, môžu Ťa poslať na obstreky a podobne, na rehabilitáciu. Neboj sa, bude lepšie. Aj bez lexaurinu.

elpis

Práveže vôbec nič som také nerobila. Ono ako keby mi trocha povolil ten krk a kleslo mi to na ramená a chrbát, netuším. Kvapky som už dobrala. Teraz jediné čo beriem je dorsi, flector a občas lexaurín. Ale to len vtedy keď už so sebou neviem vydržať.

ahjajjaj

svalovku na ramenách? Robila si niečo, alebo to tiež z toho?
Vďaka Bohu, že máš všetko v poriadku. Tie kvapky na toxocaru ešte berieš, či si už dobrala?
Inak rátaj s tým, že ten krk a ramená, proste chrbtica, aj keď to teraz prejde, tak sa Ti to môže kedykoľvek opakovať. Najlepšie je potom nájsť si na nete cvičenia na krčnú chrbticu, ktoré budeš pravidelne cvičiť. Samozrejme nie teraz, keď si ešte ubolená.

elpis

Dorzi celkom áno, aj keď spolu s flectorom som ako opitá. Krk nemám až taký stuhnuty ale zato mám strašnú svalovku na ramenách. Zajtra idem k známemu na sono či náhodou nemám zapálenú šľachu, na RTG nebolo vidieť nič.

elpis

Ahjajjaj určite som občas napíšem ako to pokračuje. Snáď to bude len lepšie. vieš nahnevalo mám čo tu všetci píšu, nepíšem to som preto aby som niekoho zabávala ani aby som robila zo seba smrtelne chorú osobu ani aby ma niekto ľutoval. Skôr som chcela radu a možno skúsenosti niekoho kto sa s tým už stretol.
Všeobecne výsledky boli všetky ok až na toxocara, tam som mala hodnotu 26 000 igg, tak ma dr liečila. A titer protilátok sa údajne robí až po mesiac po poslednej vakcíne. Aspoň tak mi to bolo vysvetlené.