Umieram

Príspevok v téme: Umieram
elpis

Pred časom som chytila cudzie mačiatko v záhrade. Pohrýzlo ma. Vyzeralo normálne. Išla som k dr a dala mi tetanovku. A ďalej neriešila. Neskôr som zistila že som mala byť ockovana proti besnote, nestalo sa tak. Citila som brnenie v rane, potom bolesť a pálenie. Podľa chirurga je ok,ortopéda tiež. Myslím že zomieram a neviem aķo ďalej. Len plačem a plačem.

ahjajjaj

Ja som sa dnes tiež dozvedela od odbornej lekárky (vybavujem si ID) : to, že poobede neviem chodiť, nie je spôsobené organickým nálezom na mozgu, ale psychikou. Odporúča psychologickú a psychiatrickú pomoc.
Proste: bolí ma hlava, je mi zle, mám poruchy rovnováhy, ale dokázať sa to nedá.
Ostáva mi spievať si:
www.nohavica.cz

ahjajjaj

ahoj elpis.
Moja dcéra sa mi sťažovala, že by rada prispievala na jeden blog, ale sa bojí, že keď tam napíše odpoveď na otázku, znížia jej karmu, lebo už videla také, že sa niekto niečo spýtal, odpoveďou bol adekvátny link s kompletnou vecnou odpoveďou, a autorovi odpovede znížili karmu dyslikeami.
Dcére som povedala, že likes a dyslikes nie sú v úmere s hodnotou odpovede, a nech na to kašle. Tebe by som tiež rada povedala, kašli na tých, ktorí Ti tu píšu, že si hypochonder, a že to nemáš v hlave v poriadku, a tí, ktorí Ti chcú úprimne pomôcť a vedieť, čo s Tebou je, si zaslúžia správy o tom, ako sa máš.
Ja som zažila to, že mi lekár pri druhom dieťati nechcel veriť, že je zle, a nenechal ma v nemocnici a povedal, že ak by aj, do 6 hodín pôrod iste nebude a aj tak mám naň ešte 4 týždne a že mám ísť domov, ľahnúť si a spať. Tak som konala podľa jeho slov, ľahla som si a spala, a zobudila sa na to, že hlavička vchádza do pôrodného kanálika, a dieťa sa narodilo nie o 6 hodín, kým sa to nemalo stať, a už tobôž nie 4 týždne, ale za 4 hodiny a 15 minút. A po pôrode sa pozeral na mňa: "Ježiš, to ste vy? "

Amon

Lenze co mna zaujima je ci boli uz robene tie testy na besnotu a ako dopadli... Lebo viem ze na infekcnom boli robene nejake testy ale neviem na co to bolo

anria 44

V úvode sa dostavia príznaky podobné chrípke – bolesť hlavy, nevoľnosť, horúčka. Človek stráca chuť do jedla a je malátny. V mieste poranenia pociťuje bolesť, pálenie a svrbenie, napriek tomu, že rana je zahojená.

Po niekoľkých dňoch sa pridajú kŕče hltana, hrtana a dýchacích svalov. Pacient nemôže prehĺtať sliny, ktoré mu vytekajú z úst.

besnota u človeka príznaky

Objavuje sa najtypickejší príznak besnoty – hydrofóbia. Pacient neprijíma vodu, bojí sa jej, a keď ju počuje tiecť, tak mu sťahuje hrdlo, až sa dusí. Kŕče neustále naberajú na sile a pridáva sa stuhnutosť šije, horúčka, nepokoj, či záchvaty zúrivosti, spojené so strhávaním šiat, pľuvaním, škriabaním a hryzením.

V krátkom čase pacient umiera na vyčerpanosť a udusenie.-------- ale ved ty tieto priznaky predsa nemas .. inak o tom slineni sme sa ucili davno aj v skole .. je to jeden z hlavnych priznakov , takze podla mna bud kludna . mas vsetko mozne ,len nie besnotu .

anria 44

fuha , toto ma zaujalo, vies co , neber si to k srdcu ,co ti iny pisu ,ze si hypochonder , je tu vela ,ktori sa ti snazia pomoct , aj mna zaujima tvoj stav . budem rada ak budes pisat aj nadalej .vies ja lekarom tiez moc nedoverujem ,a vela veci zlahcuju .. o besnote toho vela neviem , takze ti neviem poradit .ale budem tu sledovat ako sa tvoj stav vyvija . dufam ,ze to bude OK :) drzim palce

zitnanka58

Tak by si si to mala v prvom rade dať v hlave do poriadku, lebo podľa mňa vôbec neumieraš len si to namýšľaš!

elpis

Stále žijem, zdravotne nič moc stále ale žijem.
Petronetta aj mňa to mrzí ale ako určite aj sama vidíš nečítam tu nič iné len osočovanie, napadanie a posmech. Nevybrala som si sama riešiť takúto situáciu ale bohužiaľ sa stalo.

mach

Teraz to neber ze ta podporujem v tvojej teorii, ale aj ked sa na Slovensku momentalne / dlhodobo besnota nevyskytuje, stale je sanca ze niektore zvierata besnotu prenasaju. Mala ale stale je. Mohol to maca pohryznut besny potkan alebo mohla zozrat potkana zdochnuteho na besnotu. Tvoja lekarka to jednoznacne podcenila, riesil by som urcite podnet na dohlad, humanny lekari maju zo zakona povinnost a smernice ako postupovat v takomto pripade.