Mykoza - ako dlho ste čakali vy, kým vám ťažkosti ustúpili?

Príspevok v téme: Mykoza - ako dlho ste čakali vy, kým vám ťažkosti ustúpili?
Ifca78

Zdravim, brala som silne ATB, týždeň po skončení sa objavila mykoza aj keď som používala probiotika aj tablety na vkladanie gynolact. Už druhy deň použivam predpisane čipky nystatin galvex, dostala som aj jednu tabletku na zapitie ale príznaky stále neustupujú. Stále je to tam celé červené, svrbí to, ako dlho ste čakali vy, kým vám tieto ťažkosti ustúpili?

0mema

Ninuliatko
Takze ked pocitim, ze nieco sa proste deje alebo mam neprijemny pocit, ze nie je vsetko ok tak ho mozem hned nasadit hej? A kde to kupim? Mavaju to aj v drogerii?

marioneta

/0mema/ myslim, ze je to velmi o tom subjektivnom pocite, ze ci sa tam dolu citi dobre, komfortne, ci nepocituje nieco take, ze pride cochvila nejake svrbenie alebo cosi ;) lebo ja zakazdym pred takymto problemom som uz mala take tusenie ;)

monchitta

To má tak asi veľa žien, že to začne tak ako ty tak napríklad aj ja riešiť až po tom, čo nejaký ten problém nastane. No ako človek je omylný a ja za seba môžem povedať, že po 1. mykóze som sa teda poučila

Ninuliatko

Dievcata ja som dosla na to, ze prevencia je velmi podstatna, ted nedavno som si objednala ABC Femi Daily, to je gel, ktory je fajn ako prevencia a tiez je dobry, ked sa tam dolu necitime dobre, ja ho sice nepouzivam kazdy den, ale priblizne obden, ale je mi lepsie takto.
Ja odkedy som mala problemy, tak som si povedala, ze uz sa zanedbavat nebudem :-)

lorQa

Monika aj ja som si tým prešla a teda nebolo to nič príjemné. Nerada sa k tým problémom vraciam, ale mne pomohlo, keď som sa začala viac o seba starať. Teda ani nie, že viac, ale iným spôsobom. Lebo spôsob hygieny si myslím, že je veľmi podstatný

Monika1984

mimila/ a ako mas istotu ze on je ok? Bol na vyter? Alebo pouzivate kondom zakazdym? V tom pripade ok, nemusi mat problem, ale ak nebol vysetreny/lieceny tak na 99,9% ma to iste co ty a to takmer zakazdym ked aj ty...
hovorim z vlastnej skusenosti...presla som si mykozovym obdobim, aj streptokokovym, aj Gardanellou...a nie raz.
Muz nema vo vacsine pripadov priznaky...napriek tomu je nosicom.
To ze je verny a dodrzuje hygienu nezarucuje ze nema problem...

krinka

áno je to fajn, je to OK :-) dá sa aj objednať, ale dostať ten gélik aj normálne v lekárni ;-) len sa na to popýtaj, ale záleží čo ti viac vyhovuje, či osobne si to kúpiť alebo aby ti to došlo rovno domkov