Mykoza - ako dlho ste čakali vy, kým vám ťažkosti ustúpili?

Príspevok v téme: Mykoza - ako dlho ste čakali vy, kým vám ťažkosti ustúpili?
Ifca78

Zdravim, brala som silne ATB, týždeň po skončení sa objavila mykoza aj keď som používala probiotika aj tablety na vkladanie gynolact. Už druhy deň použivam predpisane čipky nystatin galvex, dostala som aj jednu tabletku na zapitie ale príznaky stále neustupujú. Stále je to tam celé červené, svrbí to, ako dlho ste čakali vy, kým vám tieto ťažkosti ustúpili?

0mema

A tak nevadi, aspon to v drogerke nemausim hladat. Idem teda kuk na tu stranku teda a rovno si ho asi aj objednam. Uz sa mi nejak cakat nechce a rada by som pre seba v tomto smere uz nieco zacala robit

anicka89

nie, veď keď si vezmeš, že nemusíš ani nos z domu vystrčiť :)
Ja zbožňujem takéto easy nakupovanie :P

lajtmannlea

a tak to potom nie je také zlé tá doprava. príde ti to domov a nemáš žiadne starosti. hej ako chápem, ale tak dá sa tam toho nájsť isto aj viac, aby sa ti ten nákup tak povediac ešte viac oplatil

sibierina

tam si pri objednavke volis, ze ci chces to poslat postou alebo kurierom alebo ci osobny odber :) kurier vychadza do 5€, co si myslim, ze je fajn cena, taka bezna, takze ja toto neriesim nejako :) dia tak na tom eshope je toho kopu, ale pre mna bolo prioritou momentalne totok ;)

daninka25

zistili ste tú dopravu? ako celom by ma to zaujímalo, ako sa to oplatí ak by som si napríklad vzala aj viac balení, tak do zásoby

dia58dia

Sibierina, aj ta cena je fajn ako pozeram na tom eshope, takze to sa oplati si to takto objednat a potom to dojde rovno dom.
Ako potom tam vychadza napriklad cena za dopravu? Idem to pozriet, to keby som si ten gel sla objednat, tak by som si uz mohla aj cosi ine :)

Ninuliatko

Zoe zvonku, kedze ako som pisala, ze to dobre aj preventivne, je to akoby taka ochrana. Ked pride problem, tak potom sa to riesi zvnutra, len to sa potom iny gel pouziva nie tento :-)

sibierina

mema neviem ci zrovna nasadit je to spravne slovo, ale vtedy to mozes zacat pouzivat, ale preventivne mozes, aj ked sa citis relativne OK, nic sa nestane :)
v drogerii by si toto darmo hladala, skus pozriet tu :) www.australian-bodycare.sk vies si priamo takto pozriet a objednat a pride ti to rovno domkov ;)

Ninuliatko

To je na tebe, ze ako casto. Mozes aj kazdy den. Mozes aj kazdy treti napriklad, vsetko je to na tvojom uvazeni. Proste zalezi ako tu uz zaznelo, od toho ako sa ty budes citit :-)