Mykoza - ako dlho ste čakali vy, kým vám ťažkosti ustúpili?

Príspevok v téme: Mykoza - ako dlho ste čakali vy, kým vám ťažkosti ustúpili?
Ifca78

Zdravim, brala som silne ATB, týždeň po skončení sa objavila mykoza aj keď som používala probiotika aj tablety na vkladanie gynolact. Už druhy deň použivam predpisane čipky nystatin galvex, dostala som aj jednu tabletku na zapitie ale príznaky stále neustupujú. Stále je to tam celé červené, svrbí to, ako dlho ste čakali vy, kým vám tieto ťažkosti ustúpili?

siminii

Lentilka akože áno sú ľudia, čo to preháňajú s tým bio a neviem čo. Ale myslím, že prírodné veci niekedy pomôcť môžu. Len treba dobré odhadovať, čo je čo. Do čoho sa oplatí ísť a podobne. Ako som písala ja používam normálne ABC Femi Daily a je to fajn, lebo sa cítim aj dobre, aj sviežo a hlavne bez problémov som :)

Lentilka4

Ted je taka divna doba, kazdy pomaly bio a neviem ako prirodny sa snazia byt. No ako podla mna s niektorymi problemami sa len tak poradit neda

vandula

presne tak, ako niekedy ludia hladaju priciny aj tak kde nie su a zbytocne stracaj cas riesenim problemu, ktory sa potom len zhorsi

kotricka

wudia...keby som nemala tak nepisem...ako tu uz aj zaznelo, ze uskodit to nema ako...ale pomoct tiez nie...o svoje intimne patrie myslim, ze by sme sa mali starat ukazkovo...ak sa chceme citit dobre a sviezo...
tomas...toto akoze by malo pomoct?...myslim, ze toto su len nejake dohady...pretoze problem treba riesit tam kde je...

tomas 12355

Posilni si žalúdok v ktorom sa tvorí imunita. Po len teplé nápoje, nejedz a nepi nič studené, užívaj kvalitne probiotiká z lekárne a jedz kyslú kapustu.

roowdie

Ludia v poslednej dobe podla mna citaju zlozenie tam kde by ani nemuseli a dolezite veci si neprecitaju a potom to takto vyzera

siminii

Obnovovanie ahoj, tohto názoru som aj ja. Sú aj iné možnosti ako sa problému zbaviť, len dôležité je aj pozerať si zloženie.
Ako som písala mne sa osvedčili prírodné veci, bez parabénov.
Wudia čistá voda neuškodí, to nie, ale pomôcť nepomôže tiež. Takže ak sú problémy, tak to je k ničomu.

obnovovanie

do buducna , nie je potrebne sa dopovat antibiotikami,... pokial nejde o niečo fakt vazne ,.. napr. koli "soplíku" atb netreba... ale je to biznis takze obvodaci to vypisuju... a ja tohodim do kosa-recept..vybavene..

wudia

Kotricka ty s tym mas skusenost? Moze nejako uskodit napriklad to, ze by na intimnu hygienu nepouzivala nic? Ze len cisto vodu??