Mykoza - ako dlho ste čakali vy, kým vám ťažkosti ustúpili?

Príspevok v téme: Mykoza - ako dlho ste čakali vy, kým vám ťažkosti ustúpili?
Ifca78

Zdravim, brala som silne ATB, týždeň po skončení sa objavila mykoza aj keď som používala probiotika aj tablety na vkladanie gynolact. Už druhy deň použivam predpisane čipky nystatin galvex, dostala som aj jednu tabletku na zapitie ale príznaky stále neustupujú. Stále je to tam celé červené, svrbí to, ako dlho ste čakali vy, kým vám tieto ťažkosti ustúpili?

mimila

myslite, ze samotna hygiena moze mat vplyv napriklad aj na vytoky a podobne?? ze nespravna by mi ich mohla aj sposobit??

roowdie

Pošli prosím ťa. Ako niečo na tej hygiene byť môže, no človek si to podľa mňa ani nejak neuvedomuje. Myslí si, že robí všetko správne a vôbec ho nemusí napadnúť, že by mohol používať niečo, čo mu v konečnom dôsledku len škodí

sibierina

skus poslat podla mna tym pomozes mnohym, ktore nas taketo problemy zvyknu trapit :)
mas pravdu, ze je dobre byt na pozore, ale spravna hygiena je alfou a omegou :)

siminii

Normálne cez net som si to objednala. Pošlem ti, že z kade konkrétne?? :)
Diziana nekrič hop, že sú ti už na nič. Akože ja ti prajem, aby si sa cítila dobre, ale nikdy nevieš či sa ti niečo nevráti. Preto treba mať oči na stopkách a myslieť na prevenciu :)

daninka25

nemyslím si, že práve toto tu je miesto,kde by si to mala predávať... ja som kedysi s mykózou mávala dosť často problémy a to len vďaka tomu, že som ako keby používala nevhodné veci na intímnu hygienu. nechránilo ma to tak, ako by malo

diziana

ahoj.mam na predaj nove neotvorene z lekarne pripravky na mykozu.mne uz zmizla a su mi nanic.ak mas zaujem tak sa ozvi na mail jjaslovska@yahoo.com a dohodneme sa na cene

bereka

monika s tym celkom je to take dost na polemizovanie, lebo niekomu sa moze skrz to polepsit, ale u niekoho to nema vobec ziadny vplyv na tieto veci :):) hlavne pri mykoze je dobre pouzivat nieco, co je prirodne, co nenarusi nejako to prostredie co dolu mame, ale zaroven aby nas to problemov zbavilo :):)

Monika1984

Poznam to.... aj ked uzivam ustne probiotika + gynolact pocas antibiotik aj tak dostanem mykozu. Dokonca ked mam antibiotika este vzdy aj uplne totoalne vysadim cukor so stravy ale aj tak... neboj ten nystatin plus tableta ktoru si uzila zaberie...skus si kupit po douzivani este znova gynolact alebo take nieco, podla mna pokial su antibiotika krvi....mozes to stale pocitovat chce to cas