Nemôžem si nájsť prácu

Príspevok v téme: Nemôžem si nájsť prácu
Kamila1234

Nemôžem si nájsť prácu. Moc som sa v živote nenarobila, to je pravda, nechcelo sa mi. Budem mať 27 rokov o mesiac. Na Slovensku som odrobila max 1 rok a potom som odišla do zahraničia. Tam som bola dokopy 5 rokov, pracovala som prevažne ako čašníčka, aj v skladoch, výroby. Vrátila som sa na Slovensko a nemôžem si nájsť prácu. Posielam životopisy kade-tade a aj sa mi nedarí. Poslala som životopis na prácu v Reserved, čo je obchod s oblečením, poslali mail, že vybrali niekoho iného, ani na pohovor ma nepozvali. To isté Notino, teda predajňa parfumov, rovnako sa mi neozvali z výroby hľadali operátorky do výroby na ranné smeny. Zajtra mám ísť na pohovor do Lidla, ale neviem či tam vôbec ísť, zase ma určite odmietnu. Neviem čo robím zle.

Johannaa

ja som tiež robila vo Voderadoch v lete 2016, cez agenturu, samý srb, ako zvery... ale práca dobrá, v klimatizovanom, páčilo sa mi, len keby som blizsie bývala... lebo so sockami na ubytovni des, koli tomu som aj odisla potom preč , chvilu robila doma a potom sla do zahranicia,..

Matyo

Kamila1234 nemáš žiadnu kvalifikáciu, to je tvoj hlavný problém! Ak by si bola sústružníčka, žeriavníčka, zváračka atď., tak by to bolo jednoduchšie, ale v tvojom prípade zamestnávatelia nevedia kam zaradiť a preto ťa odmietajú...

Medea7

Fakt neviem ako a co sa žiadajú zamestnávatelia. Ale skúsiť chod aj s angličtinou akou vieš. Véd to z pohovoru zistía akú znalosť máš. Ja by som išla.

Fullhd

Ja som pracoval v sklade pod tou madarkou.Balil som TV a bola to tazka praca .TV mala uhlopriecku 55 a viac takze bolel strasne chrbat.Robil som viac takychto prac .Poradil by som ti.Zalezi dost aj od zivotopisu a prveho dojmu.Daj kontakt nejaky ak chces a mozeme prediskutovat.

Kamila1234

Hovorím anglicky na, úrovni dorozumenia sa, neviem či by som si trúfala žiadať o miesto kde je angličtina hlavným kritériom.