je to pravda ?

Príspevok v téme: je to pravda ?
styridsat

ze zena okolo styridsiatky je za " z e n i t o m " ?
ze uz v styridsiatke nikoho nenajde, je odpisana ? co si myslite, je to tak ? jeden znamy mi dookola rozprava, ze uz mam zacat nieco robit lebo mam poslednu sancu a v mojom veku / 39 / uz som s muzmi skoncila, ze chlapa nikdy nenajdem lebo zena po styridsat je vraj vyzita haraburda, nepritazliva a nema co ponuknut tomu muzovy (telesne) co je na tom pravda? on sam ma starsiu partnerku, ale dost ma to vystrasilo ptetoze mna rovesnici nepritahuju, skor mladsi, ale mlady maju mlade baby
co mi zostava ?

12345severanka

zvedavy33 - prečítaj si pozorne ešte raz čo som napísala. Chlap mi chýba - priznala som to, je to tak. Nepovedala som, že som šťastná v tomto stave v akom sa práve nachádzam (nezadaná). Ale zas nie som tá, čo berie prvého kto pôjde okolo, proste si počkám. Keď príde tak príde, ked nie - svet sa nezrúti. Nebudem predsa na sebe testovať každého, kto prejaví záujem. Proste ma žiaden neočaril. Nie som modelka, ale mám niečo v hlave a mám normálne zdravé sebavedomie, pretože sa o seba starám. isto sa nepretvarujem, nemám kôli čomu. Čo je na tom??

chlp18

Sex sa začína v hlave. Treba vidieť vhodného partnera ktorý je schopný sa rozmnožovať. Potom sa spustia v tele ďalšie procesy. Vibrátor omrzí.

Zvedavy33

Vies Severanka, vela zien sa hra na sebestacne a stastne, ze su same, ale to iba hraju na okolie a to nie je dobre toto pretvarovanie sa, velmi si tym ublizuju, lebo aj dobry chlap by mal zaujem, ale povie si, ona je stastna sama po sklamani, ja jej budem iba na pritaz. Treba sa tvarit a spravat tak ako to clovek naozaj citi, unak dava okoliu na vedomie uplne ine veci ako by mal.

lojniss

Ak je zena udrziavana a stara sa o seba za to ze ma 40 nemusi byt za zenitom alebo nepritazliva, kazdopadne je to tazsie :/ No zase to ale nie je stratene :)

Zvedavy33

Severanka a ak by si ale naozaj mala velmi uprimne odpovedat na otazku, ci ti nechyba chlap, tak co by si odpovedala?

12345severanka

ahojte, nečítala som príspevky,len sa chcem ohlásiť, áno som tu existujem a od rozvodu čo je cca 7 rokov, som nikoho nemala a áno som stále bez chlapa. nie je to nemožné ako vidíte. Sú aj nezadané ženy okolo 40 - ky :o))))
nejaké otázky?