je to pravda ?

Príspevok v téme: je to pravda ?
styridsat

ze zena okolo styridsiatky je za " z e n i t o m " ?
ze uz v styridsiatke nikoho nenajde, je odpisana ? co si myslite, je to tak ? jeden znamy mi dookola rozprava, ze uz mam zacat nieco robit lebo mam poslednu sancu a v mojom veku / 39 / uz som s muzmi skoncila, ze chlapa nikdy nenajdem lebo zena po styridsat je vraj vyzita haraburda, nepritazliva a nema co ponuknut tomu muzovy (telesne) co je na tom pravda? on sam ma starsiu partnerku, ale dost ma to vystrasilo ptetoze mna rovesnici nepritahuju, skor mladsi, ale mlady maju mlade baby
co mi zostava ?

chlp18

petronneta: úprimnú sústrasť

Drb_uz: Ludia sa v súčastnosti dožijú 70 rokov, v budúcnosti asi menej. Po 50-ke ubúdajú sily. Kedy chceš vychovať deti? Ak budeš mať deti v 40-ke, tak dospelé budú po 60-ke. Chceš vidieť aj vnúčatá? Načo čakať?

swistica

Urcite su sance niekoho si najs mensie akov 20tke, 30tke, ake su. Kolegyna po 40tke si nasla partnera a dokonca sa im podarilo mat dieta. Dokonca ani jeden z nich nebol rozvedeny. Je vsak pravda, ze dbala o upravu zovnajsku, cvicila.

petronneta

Mam 47 a manžel bol do mojich 44 rokov jediný sexuálny partner, kým nezomrel. Pred ním som s niekym chodila, ale tam nedošlo k intímnemu styku. Teraz mam takmer rok priateľa. A rada by som mala aj vnúčatá, ale ešte to tak nevyzerá, že by v dohľadnej dobe mohli byť.

mysli

Chlp18
Ozvi sa hej tuna ked budes mat 40 rokov ci nebudes tiez uhanat mladsie zeny 20-25 rocne ??? :-)
Ozvi sa a daj vediet ci kocikujes vnuca alebo sulozis s 20tkou ..
Ked mas take okresane nazory na zivot.
Preco 40 rocni mozu uhanat mlade a 40rocne zeny nie?!!!
Nebavme sa o mnozeni a plodeni, bavme sa cisto o sexualnom pude a pritazlivosti, porozumeni vo dvojici, spol. nazoroch a pohlade na zivot, spol. zaujmoch a konickoch ..
Tak co zlatko chlpate osemnastrocne ?

chlp18

Tvoj chlap je ten, za ktorého si sa vydala a porodila mu deti. Asi nedostal to najdôležitejšie a tak to hľadal u inej. Lepšie si ho stráž, je tvo tvoj problém, v dobrom aj v zlom.

12345severanka

chlp18 - dobre - ked ťa to tak veľmi zaujíma. Ex si našiel bokovku a tým pre mna tento vzťah zhasol. Neveru neodpúšťam. Stratila som v neho dôveru. END.
áno mala som známosť, len to nejak nevyšlo, asi som náročná. ale nevadí mi to. Venovala som sa deťom.
Áno som si vedomá jedinej velikánskej chyby ktorej som sa dopustila, že som mu behala okolo zadku zo všetkým na čo si pískol, všetko mal, ešte to ani nevypovedal...Starala som sa vzorne o deti o domácnosť onho...lenže jemu sa zažiadala zmena - potreboval divožienku. Tak ju má. A teraz sa ku mne chodí vyplakávať. Takto teda dopadol :o))))