je to pravda ?

Príspevok v téme: je to pravda ?
styridsat

ze zena okolo styridsiatky je za " z e n i t o m " ?
ze uz v styridsiatke nikoho nenajde, je odpisana ? co si myslite, je to tak ? jeden znamy mi dookola rozprava, ze uz mam zacat nieco robit lebo mam poslednu sancu a v mojom veku / 39 / uz som s muzmi skoncila, ze chlapa nikdy nenajdem lebo zena po styridsat je vraj vyzita haraburda, nepritazliva a nema co ponuknut tomu muzovy (telesne) co je na tom pravda? on sam ma starsiu partnerku, ale dost ma to vystrasilo ptetoze mna rovesnici nepritahuju, skor mladsi, ale mlady maju mlade baby
co mi zostava ?

styridsat

petroneta 15 kíl, moja predstava je byt uplne stihla ale moje stvorky prsia aby mi zostali, no tie pojdu dolu ako prve asi :D nieco musim zo sebou robit, to je isté

petronneta

na chudnutie sú potrebné 2 veci: 1. zmeniť jedálniček, 2. mať dostatok pohybu
67% chudnutia je zmena stravy, a cca 33% je pohyb. A nehovor, že 3 mesiace sú veľa. Doteraz Ti roky nevadilo, že muža nemáš, tak tie 3 mesiace vydržíš, ale vlastne už aj po 2 mesiacoch môžeš začať s jeho hľadaním.
Neviem, akú máš nadváhu, koľko kíl potrebuješ zhodiť.

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

chlap18

Platy doktorov v súkromných nemocniciach nie sú nič moc, a podnikateľky-doktorky majú limit od poisťovne. Ak si žena zaplatí všetko čo normálne spraví chlap, veľa jej neostane.

Kalgan1

dobreuzisback: "zena moze muzovi ponúknuť len sex". Mysli si co chces, nechcem ta urazit, je minto dosť jedno ale: ak je toto tvoj oficialny postoj si len obycajne prasa, co nema ani 1% empatie ani citu. Vies o tom, ze aj zeny su ludia? Vies o tom, ze aj tvoja mama je zena? Ludia su rozni, tak nehadz vsetkych do 1 vreca. To čo vidis a na zaklade coho si si takyto obraz o zenach vytvoril je len 1 uhol pohladu na 1 vysek spoločnosti, ktorú zrejme najčastejšie vidíš, tych ostatnych zrejme nevidis. Ja vidim všelijakých ludi a vselijake pary. Mna napr. zaujima, co ma zena v hlave, lebo ked sa s nou neviem normalne o comkolvek porozprávať, tak ma moc nezaujima a je mi uuuplne jedno ako vyzera, alebo aka je v posteli. A hovorim z vlastnej skúsenosti.

smell

ja ti poviem kto - ty. Neviem v akej spolocnosti zijes, ja som zena a byvanie aj peniaze si viem sama zabezpecit, chod sa hrat s autickami, lebo zjavne ti este chyba vela rokov na to, aby si dusevne dospel, ak sa ti to vobec podari. Samozrejme ze si zakomplexovany, srsi to z kazdeho tvojho prispevku, ale zakomplexovany clovek si to nikdy neprizna :) asi si fakt na chlapov ako tu uz niekto spominal a z toho mas komplexy, lebo sa to bojis priznat. Neboj, v dnesnej dobe to je uz akceptovatelne, nemas sa coho bat :)

Hahaha

dobreuz- vieš sú ženy lekárky,zubarky, právničky,sudkyne,političky,starostky a tie určite nepotrebujú aby im niekto zabezpečil byvanie:) taká zubárka alebo politička si dokáže zarobiť peniaze o akých sa tebe ani nesníva:)

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.