je to pravda ?

Príspevok v téme: je to pravda ?
styridsat

ze zena okolo styridsiatky je za " z e n i t o m " ?
ze uz v styridsiatke nikoho nenajde, je odpisana ? co si myslite, je to tak ? jeden znamy mi dookola rozprava, ze uz mam zacat nieco robit lebo mam poslednu sancu a v mojom veku / 39 / uz som s muzmi skoncila, ze chlapa nikdy nenajdem lebo zena po styridsat je vraj vyzita haraburda, nepritazliva a nema co ponuknut tomu muzovy (telesne) co je na tom pravda? on sam ma starsiu partnerku, ale dost ma to vystrasilo ptetoze mna rovesnici nepritahuju, skor mladsi, ale mlady maju mlade baby
co mi zostava ?

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

styridsat

Zvedavy33 za seba uz som to pisala do komentarov, ale nie kazda je sama
co vidim tak kazdy ma niekoho a ani v mojom okoli nepoznam ziadnu taku zenu co nema chlapa..

ahjajjaj

mám 43 a muži sa už za mnou toľko neotáčajú ako predtým. Ale ešte sa to zato stane, a napr. na 25. ročnom stretnutí spolužiakov z gymnázia sa niekoľko zato chcelo so mnou len tak kamarátsky "vyspať".
Veľa záleží aj od oblečenia. Napr. vraj vyzerám veľmi dobre v šatách, a vtedy som si aj všimla väčší záujem mužov. Teraz to zatieňuje všetko poobedňajšie obdobie, keď neviem samostatne chodiť, tak sa ľudia na mňa dosť pozerajú, že taká mladá a s chodítkom, ale aj tak sa viem baviť a smiať, rozprávať sa s inými, a podľa mňa je to aj o momentálnej nálade, ak je človek zahĺbený do seba, nezvyknú si ho všimnúť. Vlani v lete som sa bola iba s dcérou na rieke kúpať, syn bol v tábore, a tam sa mi prihovoril taký odo mňa mladší muž, ktorý nás sledoval, ako sa hrám s dcérou, že aké milé dieťa, a či nás smie pozvať na zmrzlinu. Pritom tam boli oveľa krajšie ženy ako ja a bez dieťaťa.

mysli

Vtipko33 a Vtip2
Moji zlati, vy viete kyo je babka?
Babke sa hovori bud zene ktora ma vnucence a to aj v 37 pokojne ak sama mala decko skoro. A zene nad 70 rokov.
A moji zlati, aj vy starnete uz odkedy ste sa narodili!!!!
Kazdym dnom starne aj novorodenec!!!
Rozdiel je v tom ze kazdy clovek starne odlisne. Taka 18 rocna žaba moze vyzerat starsie na 25 a zase 30 rocna moze vyzerat na 20.
Zalezi od genov, od zivot. stylu ktory vedie.

SofiaElla

Za zenitom asi taká žena nebude, zas každý starne. Aj ja budem mať "zachviľu štyridsiatku na krku", a čo mám preto robiť? Robiť sa, že mladnem, alebo, že nechcem sex? Hádam to tak vyzerať nebude, starnem ako každý človek, akurát ma netrápia "hlúposti a povrchnosti". Asi som aj o dosť múdrejšia a zrelšia, ale čo bude v štyridsiatke - zatiaľ neviem. Keď budem mať štyridsať, tak kľudne prispejem, či ma začali muži brať tak, že som "za zenitom". Ale to už táto téma asi aktuálna nebude ;)

smell

Na to ake mas nicky, tie tvoje prispevky nie su az take vtipne ;) esteze existuje toto zjavne upadajuce forum, lebo nazivo by ste ziadnej zene do oci nikdy nepovedali, takto sa aspon mozete predbiehat v honeni ega

Vtipko33

Preco by sa zeny po 40-tke nemali hrat na schovavacku?
Lebo by ich uz nik nehladal. :)
Ano najdu sa aj pekne zeny po 40, ale tych je uplne minimum a vacsinou sa od mlada o seba tvrdo starsli, aby dobre vyzerali.
Chlapi maju tu vyhodu, ze cim su starsi, tym su pritazlivejsi, cize zeny, ak chcete pri sebe chlapa v neskorsom veku, neodmietajte ich, kym si este mozete vyberat, lebo ten stav je iba docasny!