je to pravda ?

Príspevok v téme: je to pravda ?
styridsat

ze zena okolo styridsiatky je za " z e n i t o m " ?
ze uz v styridsiatke nikoho nenajde, je odpisana ? co si myslite, je to tak ? jeden znamy mi dookola rozprava, ze uz mam zacat nieco robit lebo mam poslednu sancu a v mojom veku / 39 / uz som s muzmi skoncila, ze chlapa nikdy nenajdem lebo zena po styridsat je vraj vyzita haraburda, nepritazliva a nema co ponuknut tomu muzovy (telesne) co je na tom pravda? on sam ma starsiu partnerku, ale dost ma to vystrasilo ptetoze mna rovesnici nepritahuju, skor mladsi, ale mlady maju mlade baby
co mi zostava ?

Mgtow

Ano pre vacsinu chlapov si stara. Nemusis byt zakonite nepritazliva, ak sa o seba staras tak nejaky chlap sa najde Co sa s tebou vyspi, ale to je asi tak vsetko. Ak chces vztah tak uz len s nejakym zufalym "beta samcom", ak si teda ochotna robit kompromisy a znizit svoje naroky. To plati aj pre zeny po 30,ktore si "zrazu" uvedomia ze chcu rodinu. Bohuzial kazdy musi zit s nasledkami svojich rozhodnuti. Ked si chces za mlada uzivat, alebo venovat sa kariere, zabudni na rodinu. Ziadny chlap so sebauctou nechce zenu Co mala pred nim vela sex. partnerov.

Tomas12345

Zostava ti hľadať si šťastie v niečom inom, ale môžeš sa pokúsiť o partnerský vzťah, uvidíš či sa ti zadari. Ak nie tak sa nič nedeje.

holiacistroj

Chlp18,podla teba by uz zeny po 40 tke mali ist do plynovych komor ci co?
Ze clovek zije len do 40 a potom a nim razny koniec urobit ..je nepotrebny hej?

holiacistroj

Chlp18
ty si riadny dement teda, nasukas ti svoju pravdu a iny nazor neberies do uvahy.
Rada by som ta stretla nazivo a ocholila ti chlpy!
Svet patri detom chachacha
Aby nadalej devastovali tuto zem hej?
Naco decka aj tka sa mnozia sami idioti ako vidim, matky kravy a otcovia volovia
Staci v mojom okoli aki dementi sa mnozia a rastu dalsi dementi.
Sami narcisti, zlodeji, podvodnici, pijaci, alkoholici, pedofili, politici, megalomani, snobi, zlatokopky, klamari atd atd.
Naco dalaich hajzlov na svete?
Ked rodicia niesu okej ani ich decka nebudu,
.. staci navstivit skoly a uvidite sami co za zverba tam studuje ..

12345severanka

chlp18 - ako čo si mám strážiť?? muža s ktorých som už 7 rokov rozvedená?? nejak ti to ušlo...a aká cudzoložnica? sa začítaj do slovníka, lebo zjavne ti uniká pravý význam slov

alanitka

to podla mna vobec nie je pravda. aj 40 rocna zena vie ocarit a dokonca niektore take zeny vyzeraju lepsie ako tie 30 rocne. takze ho nepocuvaj a len si pekne uzivaj. ak ma prist ten pravy, tak pride hoci aj v 50-tke

Maladeva

Deti nie sú večný život ani navždy nezostanú deťmi. Zomrú ako aj ty, ako aj ja, ako všetci. Podľa mňa sa skorej treba zamyslieť načo je toto celé dobré.