je to pravda ?

Príspevok v téme: je to pravda ?
styridsat

ze zena okolo styridsiatky je za " z e n i t o m " ?
ze uz v styridsiatke nikoho nenajde, je odpisana ? co si myslite, je to tak ? jeden znamy mi dookola rozprava, ze uz mam zacat nieco robit lebo mam poslednu sancu a v mojom veku / 39 / uz som s muzmi skoncila, ze chlapa nikdy nenajdem lebo zena po styridsat je vraj vyzita haraburda, nepritazliva a nema co ponuknut tomu muzovy (telesne) co je na tom pravda? on sam ma starsiu partnerku, ale dost ma to vystrasilo ptetoze mna rovesnici nepritahuju, skor mladsi, ale mlady maju mlade baby
co mi zostava ?

chlp18

Tento svet bude patriť deťom. Deti sú večný život tu na Zemi. Rozhodni sa sama komu zanecháš svet a prácu ktorú si oddrela.

Maladeva

Čo to má spoločné s nejakým vyšportovaným milionárom? Tu ide o to, že keď sa pár rozhodne nemať deti, je akože nejaký menejcenný druh ľudí?

Maladeva

Chlp, tak tie deti čo sa narodili sú ako dokonalé hej? A vyrástli z nich dokonalí jedinci? Normálny človek už nemá chuť sa rozmnožovať, keď vidí kde a s kým musí žiť.

Maladeva

Tak prebrať sa až okolo 40 s tým, že chlapom ide v prvom rade o výzor a potom možno o vzťah je už povedzme trocha neskoro. Čo tak skúsiť začať tým, že si budeš pravidelne robievať napr. zelené smoothies- mnohým to pomohlo celkom rýchlo ozdravieť a aj výzorovo omladnúť.
Na druhej strane, často vidím ako majú muži XY požiadaviek na to, aká by mala byť ich partnerka, ale je vôbec o čo stáť čo sa týka ich samých?
Väčšina mužov čo mám možnosť pozorovať, tvoria buď umastení, suchárski tlstoprdi, alebo ustrašení, zženštilí týpci, ktorí ešte aj v 40 pôsobia ako veľké deti, čo si ledva vedia odniesť cestovnú tašku.
Takže je naozaj na zamyslenie či ti to stojí za to.