je to pravda ?

Príspevok v téme: je to pravda ?
styridsat

ze zena okolo styridsiatky je za " z e n i t o m " ?
ze uz v styridsiatke nikoho nenajde, je odpisana ? co si myslite, je to tak ? jeden znamy mi dookola rozprava, ze uz mam zacat nieco robit lebo mam poslednu sancu a v mojom veku / 39 / uz som s muzmi skoncila, ze chlapa nikdy nenajdem lebo zena po styridsat je vraj vyzita haraburda, nepritazliva a nema co ponuknut tomu muzovy (telesne) co je na tom pravda? on sam ma starsiu partnerku, ale dost ma to vystrasilo ptetoze mna rovesnici nepritahuju, skor mladsi, ale mlady maju mlade baby
co mi zostava ?

petronneta

Štyridsať, začni sa venovať telu kráse a postave. Za 3 mesiace sa dostavia prvé úspechy. Po nich sa skus poobzerať po vhodnom partnerovi samozrejme starostlivosť o seba a svoj zovňajšok je prvoradá.

styridsat

Vdaka za odpovede. Kamaratka mi vravela, ze ked nebudem mat sex a vztah s muzom, budem mat problemy, ze zena proste muzsku energiu ktoru moze prijmat od muza potrebuje pre svoj zivot. Ja som odkladala vsetko na potom. Takze, ziadne vztahy ani sex nebol, nebol na to cas. Teraz mam deti velke, som sama, ale uz stara. Telo, postava je praveze v katastrofalnom stave. Za tu dobu neviem ani ako mam ist na nejakeho muza a ani si na to netrufam, lenze nechcem aby to tymto skoncilo. Co s tym mam robit?

smell

Len 2 slová: Dara Rolins
Tá žena má 46 rokov a vyzerá lepšie ako dnešné 30nicky. Ja mám síce pred 30tkou ale môžem sa len modliť aby som v jej veku vyzerala tak dobre. Všetko záleží od toho ako sa žena o seba stara, aj gény robia svoje to je pravda, ale vyhovárať sa na ne nedá

petronneta

s priateľom som sa zoznámila 2 roky po smrti manžela ako 46 ročná na vystúpení spevokolu. Sme spolu 9 mesiacov. Čo do výzoru, mala som pri výške 173 cm 81 kíl. Po 40 -ke začnú pomalšie pôsobiť hormóny a budeš náchylnejšia priberať. Kebyže ja mám mať ešte raz 39, už vtedy dbám viac o to, aby som sa veľa pohybovala a športovala.

chlap25

ja som chlap, mám 25 rokov, nikdy som nemal vzťah... a cítim sa byť odpísaný a to ani nemám 30...

keď nejakej poviem, že som nikdy nemal babu tak ma akurát tak vysmeje a pošle kade ľahšie, preto som sa na ženy už úplne vykašlal a nič neskúšam... občas so mnou nejaká "flirtuje" ale nič to so mnou už nerobí, úplne som stratil záujem a žijem život samotára... a to mám len 25 a zvykol som si na to...

neviem ako ty, ale v 39 a ešte nebyť zvyknutá na slobodu, to je trochu extrém podľa mňa. takto nebudeš nikdy šťastná. kto hovorí že šťastný život nemôžeš prežiť aj bez partnera a že si niekoho "musíš" nájsť? NEMUSÍŠ !! a ak chceš chlapa len kvôli tomu, že "musíš" si už konečne niekoho nájsť tak to radšej zostaň sama a zbytočne neubližuj nevinnému chlapovi....

neviem čo všetci vidia na tých vzťahoch, veď sa v nich ľudia len trápia, rozvádzajú sa, hádajú sa, podvádzajú a ničia životy aj deťom ak nejaké majú... kašlať na to.

ChIap

Vies ide o to, ze chlap potrebuje na sex vizualne podnety a ano, este okolo 40 sa to akotak da, ale za 5 dalsich rokov to uz bude ovela horsie. Mozes mat aj super postavu, ale ta koza sa oklamat neda, uz zacina byt zosuverena, hlavne krk prezradza vela a tiez samozrejme tvar. A nehladiac na to, ze zena ide do prechodu, hormony dolu, prsia uz tak nedrzia. Preto chlap ide radsej za mladsou, aj ked to je povahovo horsie, lebo starsia sa radsej chlapovi odivzda, lebo nema na vyber, ale mlada sa drzi svojej povahy. A aj na verejnosti je chlap hrdy, ze ma pri sebe mladu, citi sa ovela muznejsie ako so starou sprchou.
Co sa tyka najdenia vhodneho partnera, ti najlepsi uz v tomto veku davno maju svoju spravnu polovicku, ostali iba cisti zufalci, ktori nedokazali vytvorit vztah, lebo je na nich nieco, co ludom vadi. Mozno max. nejaki ovdoveli ludia, ze prisli o partnera nie vlastnou vinou, toto by este mohla byt cesta, ak predtym s tou osobou zili dlhe roky.
Preco si si doteraz nikoho nenasla na dozivotny vztah, co myslis, kde si urobila chybu?
To co pisem nemyslim zle, ber to tak.

michal36

Nieje to pravda
Sam ma starsiu od seba a ide toto tvrdit?
Nejako si chlapec protireci ..
Starsie su casto lepsie v posteli lebo vedia co chcu a nehanbia sa ako mlade žaby.
A dnesne starsie casto vyzeraju ovela lepsie ako tie mlade najma postavy co sa tyka nemaju take sadlo okolo pasa a velke cecky a rici. Staraju sa o postavu.
Zober si banasovu a vinceho a mnoho inych aj zahranicnych celebrit.
Mlade sa hanbia, boja, nevedia co chcu, stale sa kontroluju len ako vyzeram ..
A vek 40 rokov je stale dobry a sancu mas vek kolko je vdovcov, rozvedenych muzov alebo aj mladsich ktore starsie zeny pritahuju.
Osobne mam kamosa ktory ma34 a nasiel si 42 rocnu a su spolu uz styri roky.

Kalgan1

Su to len kecy. Sto ludi, sto chuti. Kazdemu sa paci nieco ine. Nikde nie je napisane, ze si nikoho nenajdes ani ze najdes. Treba to proste vselijako skusat, ked chces s niekym vztah. Ja som si napr. vzdy viac rozumel s ludmi, co su starsi odo mna, pretoze maju utborene uz nejake názory na svet, vedia co chcu a nie sú taki strasne detinsky ako niektori dvadsiatnici. Zase videl som aj 60nikov, ktorí sa spravaju ako male deti... Takze: na veku ako komu az tak nezalezi. Vsetko to je o osobnych preferenciach. A nikdy nie je dobre len tak rezignovat a uz urcite nie preto, ze ti to niekto iny povedal...