Wobenzym - náhrada

Príspevok v téme: Wobenzym - náhrada
NikA-28

Ahojte, poraďte mi prosím niekto. Mávam stále opakujúce sa mykózy a gynekológ mi stále hovorí, aby som si kúpila wobenzym, lenže na to bohužiaľ teraz nemám a v blízkej dobe ani nebudem mať peniaze a ani sa mi veľmi nechce dávať 100€ za tabletky, ktoré mi ani nemusia pomôcť, lebo som sa dočítala aj dosť zlých recenzií...existuje niečo iné s podobným účinkom, čo máte overené? Nemusí byť zo SK. Našla som niečo také (-odkaz odstránený-), ale nevyznám sa veľmi, či by to teda bolo vhodné.

Barciii

je drahšia, to je pravda. videla som tiež niekoľko zlých recenzií a jeho nákup dlho odďaľovala ... za seba ale musím povedať, že Wobenzym je to naozaj to najlepšie čo som na opakujúce gynekologické zápaly aj močových ciest mohla zaobstarať.

SIsulienkA01

Za mňa ideálna náhrada za Wobenzym je Wobecare enzym. Je to od toho istého výrobcu, a má podobné zloženie. Mne to odporučila kamarátka a som s tým spokojná.

9hajma0

sabina zase take drahe to nie je, ked si clovek prepocita sumu na pocet dni, co bude liek uzivat, tak to vobec nevychadza vela ale je to vela o prioritach :)

sabina789

podla mna sa wobenzym neda nahradit niecim, aspon neviem, ze bvy bnieco existovalo, raz je to liek a aj ked je drahy urcite sa oplati donho investovat, zdravie mas len jedno

spilba

Veľa to urobí, keď sa nebudeme naháňať, my pravidelne doma užívame aj Wobenzym aby sme mali istotu, že budeme v poriadku aby sme nemuseli sa s kadečím trápiť.
Ak raz odložíme zdravie niekam mimo, tak z toho sa dostať je potom náročné.

eskii

...spilba áno keď sa ponáhľame, niečo nás naháňa tak je to strašné, vplýva to na nás všetkých. Ja teraz problémy našťastie nemám a myslím, že to tiež z dôvodu, že som spomalila, že si dávam na seba pozor, lebo keď sa zanedbáme tak tie problémy dokážu prísť veľmi rýchlo :/

magduska

...uvedomit si, ze sa stresujeme zbytocne je casto komplikovane...tiez som s tym mala kedysi problem...nastastie dnes uz vela veci hadzem za hlavu...psychika urobi vela...ale je pravda aj to, ze nevyriesi vsetko, takze ked budeme mysliet pozitivne a zaroven sa starat aj o svoju imunitu, tak myslim, ze mame vyhrate...

spilba

Kvetka to je pravda, tým, že sme v strese, že sa naháňame, stresujeme, nezastavíme, tak tým si len viacej škodíme. Len akoby sme si to v tej danej chvíli ani neuvedomovali. Zdravie odkladáme často na vedľajšiu koľaj, dokonca by som povedala, že až na poslednú :(

kvetka3

Nestresovať sa, sa povie jednoducho, len také jednoduché to nie je.
Najmä keď sa neustále za niečím naháňame, stále sme v nejakom časovom sklze a pod :(