Wobenzym - náhrada

Príspevok v téme: Wobenzym - náhrada
NikA-28

Ahojte, poraďte mi prosím niekto. Mávam stále opakujúce sa mykózy a gynekológ mi stále hovorí, aby som si kúpila wobenzym, lenže na to bohužiaľ teraz nemám a v blízkej dobe ani nebudem mať peniaze a ani sa mi veľmi nechce dávať 100€ za tabletky, ktoré mi ani nemusia pomôcť, lebo som sa dočítala aj dosť zlých recenzií...existuje niečo iné s podobným účinkom, čo máte overené? Nemusí byť zo SK. Našla som niečo také (-odkaz odstránený-), ale nevyznám sa veľmi, či by to teda bolo vhodné.

ZdraviZivot

Wobenzym je len dočasné riešenie. Treba odstrániť príčinu. Daj si zmerať hladinu cukru a ťažkých kovov v krvi, to je obvyklá príčina.

NikA-28

Ano mavam ju vzdy len v okoli posvy, obcas aj zvnutra...a gynekolog aj vela vela ludi tvrdi, ze tieto enzymy prave pomahaju aj na tieto veci...docitala som sa o tom dost vela aj tu na fore, lenze neviem ako mam zobrat 100€ na to velke balenie, kedze sa toho berie strasne vela a treba brat 3 mesiace...preto mi prislo to, co som dala odkaz ako lepsia alternativa s pribliznym zlozenim...

A pricinu doteraz netusim, ak zjem nieco sladke alebo mam stres je to tam hned, neviem ci mam s imunitou problem alebo co, ale ze ten wobenzym vraj prave ma aj na imunitu pomahat, co ale mi aj rodicia tvrdia, ze som to brala, ked som bola mala a ze nic moc...tak neviem teraz ze co mam robit

ZdraviZivot

Ako súvisí mykóza s tráviacimi enzýmami? Myslím že nijak. Kde máš tu mykózu? Ehm, tam? Ako sa to prejavuje? Hľadaj príčinu, po jej odstráneni zmizne aj mykóza.