Wobenzym - náhrada

Príspevok v téme: Wobenzym - náhrada
NikA-28

Ahojte, poraďte mi prosím niekto. Mávam stále opakujúce sa mykózy a gynekológ mi stále hovorí, aby som si kúpila wobenzym, lenže na to bohužiaľ teraz nemám a v blízkej dobe ani nebudem mať peniaze a ani sa mi veľmi nechce dávať 100€ za tabletky, ktoré mi ani nemusia pomôcť, lebo som sa dočítala aj dosť zlých recenzií...existuje niečo iné s podobným účinkom, čo máte overené? Nemusí byť zo SK. Našla som niečo také (-odkaz odstránený-), ale nevyznám sa veľmi, či by to teda bolo vhodné.

kixx

mijja najhorsie je ked nas problemy chytia, ked si nieco planujeme, u mna to byvalo ako na beznom poriadku, ze ked sme si s drahym naplanovali nieco vynimocne, ze pojdeme na vikend niekam alebo len na nejaky vylet tak sa mi zakazdym nieco prihodilo, naposledy si tak spominam, ze ked sme sa chceli ist kupat, tak mna chytil zapal mocovych ciest, co som sa vtedy naplakala, najma ked som zistila, ze mal pre mna prekvapenie :/

swistica

magdina - cize podla tvojej logiky kazdy kto do seba nepcha denne cca 20 tabletiek vyzivoveho doplnku - ten sa o seba nestara ...

spilba

Magdi to aj ja som v istých situáciách taká, že si hľadím svojho, že nekukám na to, kto čo hovorí a tak, ale keď viem, že niekto mi nechce zle, že mi chce dobre, poradiť, tak si dám, zase hlavou proti múru nepôjdem, veď to by som šla aj sama proti sebe.

magdi_na

spilba, toto je mnohé aj o tom akú má človek povahu, niekomu je to jedno, niekto iných ani len nerieši, nepozastavuje sa nad tým, kto čo ako a podobne. Že si proste len hľadí svojho. Je pravda, že niekedy je to aj lepšie, lenže keď ide o zdravie, tak ide o veľa

9hajma0

to ano, ale stale sa to niektorych ludi nedotyka tak ja sa to dotkne, ked si tym clovek musi proste sam prejst :/

spilba

Hajma mňa napríklad mrzí, keď aj známych vidím, že majú problém, keď napríklad vidím, že kamoška je chorá alebo niečo, ja nie som voči týmto veciam ľahostajná. Mňa to mrzí a snažím sa pomôcť keď viem, len horšie je keď je človek tvrdohlavý a nechce si dať poradiť :/

9hajma0

mijja je to ine ked o nejakych trapeniach pocujes len tak od znamych, ze sa ta priamo netykaju co? a ine je to ked to potom pride a musis tomu celit :/

mijja

Každý má na toto iný pohľad a podľa mňa je to normálne, podľa mňa to netreba riešiť, každá veríme niečomu inému, s niečím iným máme skúsenosti, takže asi tak.
Ja som mala zdravotných problémov veľa a som dnes fakt rada, že sú fuč, že sa nimi nemusím vôbec ani len zaoberať!

magdi_na

je to otravné? To mi príde ako keby si povedala, že starať sa o seba, o svoje zdravie je otravné. A to je podľa mňa dosť divné tvrdenie.

swistica

Kvetka - jednoducha odpoved - tabletiek je vela a treba ich jest 3x denne co je otravne a zatazuje to aj zaludok.