Wobenzym - náhrada

Príspevok v téme: Wobenzym - náhrada
NikA-28

Ahojte, poraďte mi prosím niekto. Mávam stále opakujúce sa mykózy a gynekológ mi stále hovorí, aby som si kúpila wobenzym, lenže na to bohužiaľ teraz nemám a v blízkej dobe ani nebudem mať peniaze a ani sa mi veľmi nechce dávať 100€ za tabletky, ktoré mi ani nemusia pomôcť, lebo som sa dočítala aj dosť zlých recenzií...existuje niečo iné s podobným účinkom, čo máte overené? Nemusí byť zo SK. Našla som niečo také (-odkaz odstránený-), ale nevyznám sa veľmi, či by to teda bolo vhodné.

NikA-28

Dobre teda skúsim tu serrapeptázu, na to som čítala dosť dobré recenzie a uvidím :) potom sem napíšem, či nejako pomohlo

NikA-28

No ja som si to preratala a tolko penazi nemam proste. Bolo mi povedane aby som brala 3 mesiace a s tym mnozstvom co mi lekar vtedy povedal (uz si nepamatam, kedze som to ani dalej neriesila) mi vyslo, ze by mi nestacilo jedno to 800ks (ci tak dajak) balenie a este by som musela potom dokupit mensie, ktore tiez neni prave lacne...a mozem sa opytat, nasla som napriklad na iherb enzymy, na krabicke mali zlozenie presne takych enzymov ako wobenzym, v com by to mohlo byt ine?

Tiez mi este dakedy davnejsie odporucil lekar serrapeptazu...s tym nema niekto skusenosti? Dakujem.

Defcon

Preco by to mala ratat na dni ? To je bezny postup obchodnych zastupcov, ktori ti vyrataju kolko ta bude dotycna vec stat na jeden den. Vychadza to vzdy malo, ale ty dostavas vyplatu nie denne. Takze si preratavaj kolko ta bude ta vec stat mesacne , teda kolko ti zozerie realne penazi z vyplaty.

Chéri

Sú ľudia, čo sú proti hak a sú takí čo sú za. Ktorým tie hormóny pomohli. Zakaždým to bude tak, že sa nájde niekto za a niekto proti. Je to bežné - sto ľudí sto chutí. :)
Čo sa týka týchto tvojich problémov a Wobenzymu. Môj názor je, že adekvátna náhrada zaň nejestvuje, čo sa týka účinkov. Možno sa ti zdá, že vychádza drahšie, ale keď si to prerátaš na dni, tak to také strašné nie je a najmä moje presvedčenie je také, že keď ide o zdravie tak je dobré zainvestovať. Mne sa to vyplatilo :)

NikA-28

Mam dovody na to preco beriem, mala som aj tabletky na upravu cyklu a z nich som mala brutalne nervy a stale som bola nestastna a nervozna...proste to je jedno, spomenula som to len preto, ze z toho to byt nemoze kedze tie problemy mavam uz dlhu dobu, aj predtym som mavala mykozy :/

No a ta chlorella teraz vazne neviem ze co, ci mam brat ci ne, ci co :/ alebo ci mam skusit tie enzymy si objednat...na imunologiu sa strasne dlho caka, tak neviem ci pockat a jej sa pytat abo co

ZdraviZivot

Ak máš problém s ortuťou, čaká ťa celoživotná chelácia, potrebuješ neškodné lieky, čiže potraviny.

ZdraviZivot

Nepravidelny cyklus sa rieši ináč a nie hnusnou HAK. Viem na čo je HAK, ale kvôli sexu si zničiť zdravie je nerozumné.

ZdraviZivot

ľuďom čo brali chlorelu príliš nepomohla. Neskúmal som ako (ne)funguje chlorela, lebo by ma ani nenapadlo ju brať, keďže niektoré chlorely sú zamorené ťažkými kovmi a v potravinách na slovensu predávajú zdravé náhrady. Ku kurkume odporúčam ešte 1-2 jablká denne, kvôli zabráneniu reabsorbcii ťažkých kovov cez črevo.

NikA-28

Beriem pretoze inak mavam strasne nepreavidelny cyklus, silne bolesti a tiez ako ochranu, kedze kondomy ma drazdia a neverim im :)

Ale viete mi napisat viac o tej chlorelle, akym zlym sposobom vylucuju? Dakujem :)