Karmicka zataz

Príspevok v téme: Karmicka zataz
upozornenie

Prave som citala vo vedlajsej teme o karmickej zatazi - uzivatel hartak. Nechcem spamovat temu o chudnuti, tak som zalozila tuto novu. Dufam, ze si to hartak vsimne.
Celkom ma tato tema zaujima. Ake mate s tym skusenosti? Uvedomili ste si, ze vas postihla niekedy karma? Budem rada za vsetky nazory.

Izaias 53

Hartak ty si telivo.. Veď to Ježiš myslel ako podobenstvo s tou krvou a telom.. Stále hovoril v podobenstvach. To keď vidím toto je mi jasné že Biblia je pre teba Španielska dedina... A Duch Svätý tiež. Nemá to tu význam.. Ľudia sú tak domotani. Jedine co vám pomôže je stretnúť sa s Duchom Svätým osobne.

hartak

pre medea7,..boh pozoruje,sleduje, miluje,..zlo si robime navzajom,tu a teraz len sami,naše okolie a aj ty pred nami,...izaiaš53,..mal by si sa zastavit a zamysliet,ale srdcom,..stary zakon,hrôza,zmetky,..novy zakon,taktiež,minimum pravdy,vela manipulacie,ovečky držte sa pokope,nesmiete vybočit,no no!kostoly jedina spasa? chodil som tam,prosil,uprimne,žiadna pomoc!..kanibalske ritualy,potoky krvi,pite moju krv,jedzte moje telo,otrasne,...dalšie narodenie že nie je? a veru že je,naša duša,dušička sa rozhodne,nie terajšie telo,kedy,ako a v akej realite,..ona sa totižto mna,teba, pytat nebude,sama sa rozhodne,...samozrejme len ak môže,temna nema žiadnu šancu,..v niektorych naboženstvach je aj pravda,maličko,velmi malo,treba hladat,srdcom,...pre swistica,marian kuffa,dobry človek,pomaha,radi,bojuje,...boh za teba bojuje,50%pravdy,nie mojej,vyberte si,..exorcista ellias vella? č.magie,silne,citit to aj z neho,štefan hrib?ubohe,otrasne,hra na schovavačku....nevnucujem,vyberte si,pozdravujem,dakujem...

Medea7

swistica si super dik idem to hľadať. Aj Boh bojuje ale aj ja s nim za dobro na Zemi. On vie ze mne sa tu nepáči ale musím počkať na jeho rozhodnutie. Ďakujem.

swistica

Medea - precitaj si knihy:
Boh za teba bojuje do poslednej chvile - Marian Kuffa
Exorcista Elias Vella
Kde sa stratil Boh - Stefan Hrib

Medea7

Véd to duchovné vyučovanie hľadám, aby som správne rozumela Boha, že teda co treba zmeniť na sebe. Ja som Svetsky život úplne odstránila, je to síce trocha nudné ale určite tu mam nejaké poslanie. Lebo by si ma Boh už zobral k sebe.

Medea7

Máš pravdu ale ja uznávam len Boha a Krista. Spovedám sa len Bohu. Raz bol za mnou jeden farár a modlil sa za mňa. Viem ze v tej miestnosti okrem nás dvoch bol ešte niekto možno Duch Svätý, to keb, si cítila, myslela som si ze vystupujem do raja. Takú lásku to sa nedá opisat.

Medea7

Izaias keby ste mali nejaké stretávky, myslím rozpravy a učenie o Bohu tak by som prišla, poznať to ako to s nami mysli. Bola som hriešna, ale VER, že Boh mi odpustil lebo som ho prijala za svojho Pána. Dal mi znamenie. Odvtedy sa snažím dávat si pozor na slová. Ale kostol neuznavam. Ale občas mi prídu do cesty provokatér, ktorí sa ma úmyselne snazis vyčerpať a oslabiť ma.

Izaias 53

Zlé veci na svete nie sú od Boha.Je to koli hriechu, Diablovi. . Boh dal mesiáša nazaretského Ježiša Krista. Keď ho ľudia prijmú vyjdú z prekliatí. Ale musíš sa znovuzrodiť. Po prijatí Krista sa treba dať pokrstiť a prijať Ducha Svätého.Ktorý ti prinesie moc od Boha.. Stále ti bude hovoriť o Kristovi a premeníš sa. .Budeš zažívať zázraky a cez tvoje ruky ľudia prijmú uzdravenia alebo iné veci. .Musis sa ale podriadiť Kristovi.. Čiže aj po obráteni vyhodiť z domu okultné knihy(tantra, učenia o iných náboženstvách, meditácie) obrazy masky medailón kamene horoskopy kríze ruženec obrázky svätých atď. Nemá to nič spoločné s Bohom a ide z toho prekliatie na človeka.. Nech ostane len Duch.. Lebo Boh je Duch a nie obrázok či kríž.. Dobré je nájsť si kresťanské spoločenstvo. Aby ta mal kto pokrstiť vo vode, Duchom Svätým atd. Najlepšie nech je tam riadne pomazanie Ducha Svätého.. Nech sa tam prejavuje. Vtedy bude aj správne a naozaj Duchovné vyučovanie. Treba byť na správnej strane duchovného sveta.. Okultné východné falošné učenia a náboženstvá sú zlá strana.