Karmicka zataz

Príspevok v téme: Karmicka zataz
upozornenie

Prave som citala vo vedlajsej teme o karmickej zatazi - uzivatel hartak. Nechcem spamovat temu o chudnuti, tak som zalozila tuto novu. Dufam, ze si to hartak vsimne.
Celkom ma tato tema zaujima. Ake mate s tym skusenosti? Uvedomili ste si, ze vas postihla niekedy karma? Budem rada za vsetky nazory.

Medea7

Ale prečo to Boh dovolí choroby, nešťastní ľudia, nedorozumenia, hádky, nepokoje? Ako ja som ho prijala do svojho života.

Izaias 53

Karma a podobné bludy su výsledkom falošných učení a pohanských okultnych náboženstiev bežných v krajinách kde sa človek boji ísť na zachod. Ak chcete vedieť prečo je vo vašom živote bordel pozrite do Biblie. Všetko tam je. Mimochodom celá Biblia je Kristologicka... Celá hovorí o konečnom spasitelskom diele ktoré urobil Boh v Ježišovi Kristovi. Keď si prečítate proroctvá kde 700,1000 rokov pred Kristom je podrobne popísané ukrižovanie alebo obety v starej zmluve.. Všetko poukazuje na posledného baránka. Posledná krv ktorá umyla prekliatie z hriechu.. Kto ju prijme vyjde z prekliatie, hriechu a nešťastia.. Prečo to komplikujete hinduizmom. Každý ospevuje krajiny kde vládnu okultné demonske nabozenstva ale žiť by tam nikto nesiel.Na uliciach smrad, smilstvo, choroby, okultizmus, veštice. . Najviac percentuálne zdeformovanych ľudí je v Indii Thajsku atď. koli tomuto okultnému humusu... Za čím sa to pre Boha naťahujete .. Je to falošné.. Zablúdite a spasenie vás obíde.. Nijaké ďalšie narodenie nie je.. Nie. Bud je na tebe krv Kristova alebo nie je.

Medea7

FB a ty s čím máš problém? Chceš sa od niekoho dostať preč? Ja keď som nežila s rodičmi to bol raj. Aj sama som bola robila co chcela furt som sa niečomu venovala.

Medea7

Hartak a myslíš ze keď si v tomto živote vyrovnám s každým vzťah tak už sa nemusím narodiť. Lebo nechcela som prísť do konfliktu s ľuďmi ale zistila som ze v tomto živote má prevalcovali.
Ale moja snaha je robiť dobre. Napríklad adoptovať si psíka z útulku, ísť pracovať a a učiť sa aby sa duša vyvíjala.

Medea7

hartak a na môjho otca sa nemôžeš pozrieť, nechcem mu ublížiť myslím po tej stránke duchovnej ale ja sa v ňom nevyznám. Ja chcem vedieť či robí veci bez uvedomenia ci je to nízka duša alebo premyslené. V mame sa význam v ňom nie.

hartak

pre meridian,pravda je len pravda,lož je len lož,dobro je len dobro,zlo je len zlo,..určena hranica dospelosti,číže začiatok rozlišovacej schopnosti je 18rokov,niekto nam ju pre niečo určil,vtedy prenos zodpovednosti za naše skutky a činy sa presuva na nas ,na tejto svetskej urovni,..ale na duchovnej urovni plati,ak niekto robil velke zlo pred nami,to znamena,rodičia,prarodičia,praprarodičia ,atd.to zlo zasiahlo aj tych ktory to robily,ale aj dalšich,ktory prišli po nich,a nič zle neurobily,su dobry,snažia sa,nerobia zlo,ale sa velmi trapia,nevedia čo sa to deje,davaju si otazky,prečo ja? prečo mne? tu sa zameram a pomaham to ozrejmovat a čistit,samozrejme s povolenim tych ktorych sa to tyka a dotyka,..na okraj nechcem a nehadžem ta do nejakeho vreca,osprav. sa, ak si to takto pochopil,...pokračujem,su ale dalši,ktory robily a robia velke zlo,tym pomahat nemôžem a nesmiem,tyto potom hladaju tisice ciest,či duchovnych alebo svetskych,tisice vyhovoriek,prečo sa s nimi deje to čo sa deje,hladaju vyhovorky a teorie,hladaju duchovnych znalcov,duch.vodcov,liečitelov,napr.v tibete,v indii,v peru,len nevojdu do seba ,...aha,vlastne preto čo som urobil sa mi deje to čo sa mi deje,...nevnucujem,uvažujem,kračam dalej,dakujem...

Meridian

Hartak.Premňa je pravda relatívny pojem.
Za pravdu považujeme veci ,ktoré prijmeme na základe konfrontácie zo svojím vnútrom.
Často sú to veci prežité v minulosti aj keď si ich nemusíme pamätať .
Preto čo je pre niekoho 5%- tná pravda pre iného to môže byť aj 9 či 99 % a naopak.Čiže svet a život posudzujeme (podľa mňa samozrejme)podľa prežitých skúseností v minulosti.Samozrejme faktor zrelosti duše zohráva svoj podiel..(.použitie srdca či podvedomia nevinímajúc) inak chyby opakujeme.
Takže nieje na mieste ak posudzujeme,že niekto má pravdu na x percent.Pre každého z nás je pravda niekde inde.Je relatívna a uhol pohľadu je rozdielny.
Čo sa týka naučených prevzatých právd ,tak ludia nemajú presnejšie nepoužîvajú vlastné ale skôr prevzaté od rodičov,učiteľov,spoločnosti a tak ti ani nezazlievam ,že ma hádžeš do toho istého vreca ako ostatných.Verím ti ,že si si niečím prešiel a že ťa to ovplyvnilo a rovnako či podobne aj ja mám už niečo za sebou.Cítim ,že niesom nováčik na tomto svete a v tomto živote mám už tiež čo to za sebou a keď čítam toto fórum pripadám si ako dinosaurus a snažím sa reagovať len minimálne .Tiež som si vedomí,že všetko čo vyriekneme nám osud postaví do života a bude nás konfrontovať tak ak som tvrdil niečo len prečítané ,ale prijímam to ako pravdu ...určite to zažijem ,lebo mi to vytvorilo osud a budem konfrontovaný a preverený.